Sennheiser HD 569 nasıldır?

Nutricion

Kilopat
Daha fazla  
Şu an Anker Q30 kullanıyorum, ses kalitesinde ve çözünürlüğünde Sennheiser HD 569'a geçmeme değecek kadar fark olur mu? S24 ve Samsung dönüştürücü ile kulaklıktan tam performans alabilir miyim? Müzikleri Apple Music üzerinden dinliyorum yani kayıpsız seçeneğim var.

Şu an Anker Q30 kullanıyorum, ses kalitesinde ve çözünürlüğünde Sennheiser HD 569'a geçmeme değecek kadar fark olur mu? S24 ve Samsung dönüştürücü ile kulaklıktan tam performans alabilir miyim? Müzikleri Apple Music üzerinden dinliyorum yani kayıpsız seçeneğim var.

Sennheiser HD569 gibi bir kulaklıktan tam performans almak için telefon üzerinden değil harici bir DAC/AMP ya da bir DAP kullanmanız gerekir. Çok pahalı ya da güçlü bir DAC/AMP almanız gerekmiyor, giriş seviyesinde bile olsa telefona göre çok daha iyi bir sonuç alırsınız.

Kalite olarak Anker'in herhangi bir modeli bu kulaklıkla kıyaslanamaz bu arada.

Sennheiser HD569 gibi bir kulaklıktan tam performans almak için telefon üzerinden değil harici bir DAC/AMP ya da bir DAP kullanmanız gerekir. Çok pahalı ya da güçlü bir DAC/AMP almanız gerekmiyor, giriş seviyesinde bile olsa telefona göre çok daha iyi bir sonuç alırsınız.

Kalite olarak Anker'in herhangi bir modeli bu kulaklıkla kıyaslanamaz bu arada.

Hocam empedansı çok düşük 23 ohm ve Sennheiser sitesinde de direkt telefona bağlanmış bir görsel var. Yinede iyi bir performans alamaz mıyım? Toplu taşıma için dışarıya ses verme konusu nasıldır sizce? Arkası kapalı kulaklık ama hiç hakim olmadığım bir konu high end kulaklıklar.

Hocam empedansı çok düşük 23 ohm ve Sennheiser sitesinde de direkt telefona bağlanmış bir görsel var. Yinede iyi bir performans alamaz mıyım? Toplu taşıma için dışarıya ses verme konusu nasıldır sizce? Arkası kapalı kulaklık ama hiç hakim olmadığım bir konu high end kulaklıklar.

Hocam besleme konusunda sorun yok, telefonla beslenebilir ancak daha iyi müzik kalitesi için yukarıdaki tavsiyede bulundum. Alın telefonunuzla kullanabilirsiniz rahatlıkla ileride isterseniz DAC/AMP ya da DAP almak isterseniz demek istediğim farkı anlayacağınızı düşünüyorum.

DAC ve telefon bağlamaları arasında en belirgin fark dolgunluk olur. Güçlü kaynakta sesin arkası daha dolu gelir ve baslarda artış olur. Öyle abartı almanıza da gerek yok, güçlü bir dongle DAC yeter. Çözünürlük de artar DAC ile.

Uygun fiyatlı önerdiğiniz bir ürün var mı? Orijinal Samsung çevirici 800 TL bandında, şu an elimde hiç dönüştürücü yok zaten bu fiyat bandında bir şey varsa alabilirim.

Geri
Yukarı