Sennheiser PC38X vs Game One/Zero

Bütçe
4600
Hocam eğer bütçeniz 8-9'lara çıkıyorsa kablosuzlara yanaşın derim. Razer Barracuda X aldığım için pişman değilim ama keşke bunun yerine kablolu başka bir Gaming alsaydım diyorum. Yani evet özgürlük güzel de kulaklığı bir anda masaya çıkarıp gitmesi de kolay. Bence en + yönü kablo bir yerlere takılıp durmuyor

Bütçe 10-15 civarına çıkabilirim kablosuz için, bende kablodan sıkıldım ama kablolunun performansını da bırakmak istemediğimden çok kararsız kaldım.

Bütçeye bağlı olarak G6 ile çok çok güzel şeyler tasarlanabilir hocam. :)

10-12 civarı alırım stüdyo içinde, işte kararsızlık zor G6'yı alırken bütçem stüdyoya yetmediğinden Arctis Prime almıştım aslında stüdyo istiyordum. Hatta K5 Pro almayı düşünüyordum dediğim gibi o ara sistemde dizdiğim için bütçe yetmedi, K5 Pro da stüdyo da yattı. :)

Son düzenleme:
@Merdt hocam öyle böyle bir kulaklık ile karşına gelmedim ucuz bir şey için. Superlux'e sövüp sayanlar vardı ve ksc75 tavsiyelerinin olduğunu okudum.

Ben tercihimi sanırsam Zero red tarafında kullanacağım ya. Yarın iadeye yollayayım iade onaylanırsa red siparişi veririm.

Son düzenleme:
Avusturya'da 157 EURO'ya satılıyor. Yarı fiyatına.
bayağı komik bir fark. yazık gerçekten.

@Merdt hocam tekrardan merhabalar, benim sancılarım arttı ve bugün eve gelirken kulakiçiyle müzik dinliyordum tabii 1-2 saatlik kullanımdan sonra kulağımıın içine içine doğru ses vermesinden rahatsız oldum ve aynısını almayı düşündüğüm ürünlerde de yaşayacağımı biliyorum. Geçici süreçte Superlux'u tavsiye edebilirim. Takstar Pro 82 efsanesine de bakayım dedim ama fiyatı uçmuş ve bence o fiyata bir tık gereksiz.

Son düzenleme:
bayağı komik bir fark. yazık gerçekten.

@Merdt hocam tekrardan merhabalar, benim sancılarım arttı ve bugün eve gelirken kulakiçiyle müzik dinliyordum tabii 1-2 saatlik kullanımdan sonra kulağımıın içine içine doğru ses vermesinden rahatsız oldum ve aynısını almayı düşündüğüm ürünlerde de yaşayacağımı biliyorum. Geçici süreçte Superlux'u tavsiye edebilirim. Takstar Pro 82 efsanesine de bakayım dedim ama fiyatı uçmuş ve bence o fiyata bir tık gereksiz.

Alın bir HD 681, keyfinize bakın hocam. :)

Geri
Yukarı