Steam Sepetim nasıl?

hardbroman

Picopat
Daha fazla  
Warband'ı almayacağım. Sizce bir şey ekleyeyim mi çıkarayım mı tavsiyeler gelsin. Genel olarak ne olduğu belirsiz türü belli olmayan oyunları sevmiyorum böyle klasikleşmiş indirimde olan bir oyun varsa yazın.

Warband'ı almayacağım. Sizce bir şey ekleyeyim mi çıkarayım mı tavsiyeler gelsin. Genel olarak ne olduğu belirsiz türü belli olmayan oyunları sevmiyorum böyle klasikleşmiş indirimde olan bir oyun varsa yazın.

Warband'ı çıkardım bendy serisini ekledim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-29 203933.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-29 203933.png
    121,6 KB · Görüntüleme: 128
Son düzenleme:

Age of History 2 oynayan birisi olarak oyun aşırı sade ve çok çok basit bir oyun. Modlar bedavaya indiriyorsunuz. Ve modlu oynarken Age of History 2'ye gerek kalmıyor. Eğer ben modsuz oynarım diyorsanız alabilirsiniz. Onun haricinde kısa sürede bayabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Age of History 2 oynayan birisi olarak oyun aşırı sade ve çok çok basit bir oyun. Modlar bedavaya indiriyorsunuz. Ve modlu oynarken Age of History 2'ye gerek kalmıyor. Eğer ben modsuz oynarım diyorsanız alabilirsiniz. Onun haricinde kısa sürede bayabilir m

Yani modlu mu oynamalıyım ya da başka bir oyunamı yönellmeliyim.

Yani modlu mu oynamalıyım ya da başka bir oyunamı yönellmeliyim.

Şöyle söyleyeyim siz oyunu uzun zaman oynadıktan sonra sizi bayacaktır bundan yüzde yüz eminim çünkü her ülkeyle oynamış olacaksınız ve normal aoh 2 de sadece adamakıllı 6 tane senaryo var. Eğer attığım linkten modlu bir şekilde oynarsanız daha iyi olur. Hem de para vermezsiniz. Video'yu izlerseniz farkları göreceksiniz.

Şöyle söyleyeyim siz oyunu uzun zaman oynadıktan sonra sizi bayacaktır bundan yüzde yüz eminim çünkü her ülkeyle oynamış olacaksınız ve normal aoh 2 de sadece adamakıllı 6 tane senaryo var. Eğer attığım linkten modlu bir şekilde oynarsanız daha iyi olur. Hem de para vermezsiniz. Video'yu izlerseniz farkları göreceksiniz.

Attığın link modmu oyunun modlu halimi. Kusura bakmayın arkadaşım önerdi hiç bilmiyorum oyunu. Başka mod eklenir mi o haline.

Son düzenleme:
Attığın link modmu oyunun modlu halimi. Kusura bakmayın arkadaşım önerdi hiç bilmiyorum oyunu.

Evet oyun modlu hali. Modu oynamak için oyunun modsuz haline gerek yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı