Series S Expansion Card nerede bulunur?

slenderblue

Centipat
Arkadaşlar selam başlıktaki Türkiye'de nerede bu ürünü bulabilirim? Yurtdışındada bulamıyorum Türkiye'de zaten yok. Satan biri ya da satan bir firma var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Amazon Almanya'dan almıştım 2K ya.
😅
245D3B6F-7EA1-454D-BB86-3B29C8AC737C.jpeg

Abi şaka gibi yurt dışında bulamadığım gibi Türkiye'de zaten yok delirmek üzereyim, cihazda yer yok ve hala Expansion Card bulamadım. Sahibinden'de buldum bir tane 7 k diyor şaka mı, ondan başka da yok satan eden Türkiye"yi de geçtim yurt dışında da yok satan yok.

Ben Amazon Almanya'dan almıştım 2K ya.
😅Eki Görüntüle 1695273
Sat bana 3 k veririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almanya için Amazon bir tık ileri tarihli sipariş alıyor, Mediamarkt, Saturn, NBB gibi yerlerde direkt teslimat var. Stok sorunu çözüldü gibi bu ürünün.

Bu ürünler ne zaman geliyor sipariş verildikten sonra yurt dışından hiç ürün almadım ve sıkıntı olur diye korkuyorum.

Bu sitelerin yurtdışına gönderim yapıp yapmadığıyla ilgili bir bilgim yok, muhtemelen göndermiyorlardır, gönderseler de vergi gümrük durumları ne olur bilmiyorum. Ben başkası vasıtasıyla getirmeye çalışacaksınız diye düşündüm.

Türkiye'ye yurtdışından sipariş verecekseniz gümrüğe vs. takılmayan Amazon ve ebay (her satıcı ve ürün için değil) dışında bir site bilmiyorum güncel olarak. Amazon Almanya şu an 1 TB model için sipariş alıyor fakat tahmini teslimat tarihleri Almanya içi 5 Nisan-8 Mayıs arası, stokta olduğu zaman kontrol edilebilir oluyor Türkiye teslimat için. Amazon Fransa vs. de mart ayı içinde stokta olacağı belirtiliyor.

Hali hazırda stokta olan ve TR'ye gönderim yapan Amazon UK var mesela, ama satıcı Amazon değil. Bunda alım sayfasına gelirseniz muhtemelen ödenmesi gereken tax çıkacaktır, Amazon'un gönderici olduğu ürünlerde ithalat ücreti gözüküyor, eğer çıkmazsa gümrükte sorun olabilir. Direkt yurtdışı Amazon'dan Türkiye'ye sipariş verdiyse @Atamyolundayız yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı