Series S Online oyun önerisi

Dövüş oyunlarına aşinaysanız Street Fighter 6, uçaklara ilginiz varsa ve savaş jeti kullanmak isterseniz Ace Combat 7, FPS türünde gerçekten farklı hissettirebilecek rekabetçi bir oyun arıyorsanız da Rainbow Six Siege'i önerebilirim. Bunlara ek olarak da NBA 2K24'ü önerebilirim, halihazırda Baller Edition hâli gayet iyi bir indirim almış. Birkaç oyun daha ekleyeyim, Payday 3, Forza Horizon 5 ve Sea of Thieves.

NBA 2K24 indirime girince alacağım hocam aklımda. FPS türünü joystickle hiç oynamadım ama sanırım alışmam gerekli çünkü Game Pass'te çok güzel FPS oyunları var. Önerilerin için teşekkür ederim dikkate alacağım.

NBA 2K24 indirime girince alacağım hocam aklımda. FPS türünü joystickle hiç oynamadım ama sanırım alışmam gerekli çünkü Game Pass'te çok güzel FPS oyunları var. Önerilerin için teşekkür ederim dikkate alacağım.
Rica ederim, size önermişken kendim de joystick ile R6 denedim ve sanırım alışmak gerekiyor. Yalnız altını çizelim, alıştıktan sonra da çok güzel akıyor. NBA 2K24'ün Baller Edition hali şu anda indirimde bu arada, göz atabilirsiniz.

Geri
Yukarı