Servis laptop bakımını hızlıca yapar mı?

AknSyhn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Excalibur G770 cihazım için bakım yaptırmayı düşünüyorum ama servise götürsem ilgilenirler mi sizce? Telefon ile servisi arayıp bilgi almak istediğimde bekletiyorlar ve meşgule düşüyor. Daha önce bakım yaptıran vs. olduysa süreç hakkında bilgi verirse sevinirim.

Aynı şehirdeyseniz tabii elden götürün. Aynı şehirde değilseniz mecbur kargoyla göndereceksiniz.

İstanbul'dayım hocam yakın sayılabilecek bir bölgede Avrupa bölgesi yetkili servisi bulunuyor, eğer bilgi alabileceğim bir muhatap bulamazsam bizzat servise gidip konuşmayı düşünüyorum en azından doğru düzgün bilgi almış olurum.

Bana da en mantıklı bu seçenek geliyor sanırım böyle yapacağım. Yorumlarınız için teşekkürler hocam iyi sosyaller.

Eğer hafta sonu iletişime geçmeye çalıştıysanız muhatap bulamamanız normal. ASUS gibi markalarda da hafta sonu muhatap bulamazsınız. Hafta içi iletişime tekrar geçiniz.

Ben Ümraniye servisine bakım için telefon görüşmesi yaptığımda pandemi nedeniyle bekleme salonlarını kapattıkları için 1 saatlik hizmetten faydalanamayabilirsiniz denmişti.
1 saatlik hizmet olayı, siz bekleme salonunda beklerken Casper bu durumdan haberdar bir şekilde elden teslim edilen ürünlerin bakımını gerçekleştirip hemen teslim ediyor.
Ara sıra şikayet sitelerini incelediğimde gördüğüm kadarıyla telefon tablet gibi cihazları elden teslim edebilen ve salonlar kapalı olduğundan dışarıda bekleyenler olmuş.
Ben de kargo ile gönderim yapmak istemediğim için kısıtlamaların kalkmasını bekliyorum.
Ayrıca şunu da belirteyim, Excalibur için arka kapağı sökmeniz, donanım yükseltmesi yapmanız garantiyi etkilemiyor. Fakat herhangi bir hasar durumunda garanti dışı kalır.
Hafta içi WhatsApp destek hattından iletişime geçerek bu durumu doğrulayabilirsiniz.

Ben Ümraniye servisine bakım için telefon görüşmesi yaptığımda pandemi nedeniyle bekleme salonlarını kapattıkları için 1 saatlik hizmetten faydalanamayabilirsiniz denmişti.
1 saatlik hizmet olayı, siz bekleme salonunda beklerken Casper bu durumdan haberdar bir şekilde elden teslim edilen ürünlerin bakımını gerçekleştirip hemen teslim ediyor.
Ara sıra şikayet sitelerini incelediğimde gördüğüm kadarıyla telefon tablet gibi cihazları elden teslim edebilen ve salonlar kapalı olduğundan dışarıda bekleyenler olmuş.
Ben de kargo ile gönderim yapmak istemediğim için kısıtlamaların kalkmasını bekliyorum.
Ayrıca şunu da belirteyim, Excalibur için arka kapağı sökmeniz, donanım yükseltmesi yapmanız garantiyi etkilemiyor. Fakat herhangi bir hasar durumunda garanti dışı kalır.
Hafta içi WhatsApp destek hattından iletişime geçerek bu durumu doğrulayabilirsiniz.

Ana merkezi Ümraniye'de hocam orası bana uzak kalıyor ama Cevizlibağ'da yetkili servisi varmış oraya götürmeyi düşünüyorum ben pek bu işlerden anlamadığım için. WhatsApp destek hattı ile hafta içi görüşmüştüm bana yakın olan servisin numarasını yolladılar, aradığımda herhangi bir çalışana bağlanamadan hat kesiliyordu. Eğer hemen yapacaklarını bilsem kendim cihazı götüreceğim ama emin olamadığım için duruyor şimdilik, bakalım servisi hafta içi bir daha aramayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı