Servis Point’e Ürün kargolama ücreti nedir?

ClickClickBumBe

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
3 yıl garantili MSİ anakartımın işlemci pin’i yamulduğu için servise yollayacağım, ürün kullanıcı hatası olduğu için garanti karşılamaz. Ürünü karşı ödemeli mi göndereyim yoksa ben mi ödeyeyim kargo ücretini?

Not: Ürünü alalı daha 1 hafta oldu işlemciyi denemek için taktım sadece. Görüntü vs almamıştım. İnşallah fiyat farkı olmaz.

Ve ne kadar ücret öderim maksimum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücret ödemezsiniz. Servis Point'i arayıp gönderi kodu alıyorsunuz ve o kodla karşı ödemeli yolluyorsunuz.
Aradım istediğiniz kargo şirketiyle gönderin ücretinide siz ödeyin dedi tekrar belirtirim teşekkürler. ayrıca kutu içinde fatura istiyorlar mı? Sadece garanti yeterlimi?

Aradım istediğiniz kargo şirketiyle gönderin ücretinide siz ödeyin dedi tekrar belirtirim teşekkürler. ayrıca kutu içinde fatura istiyorlar mı? Sadece garanti yeterlimi?

O ne saçmalık. Al sana gönderi kodları 137220174 (MNG) bir kaç ay önce monitör göndermiştim. Tekrar arayıp Anakartımda sorun var kargo gönderi kodunu verin de.

O ne saçmalık. Al sana gönderi kodları 137220174 (MNG) bir kaç ay önce monitör göndermiştim. Tekrar arayıp Anakartımda sorun var kargo gönderi kodunu verin de.
Sence servisleri iyi mi? Memnun kalırmıyım? Birdaha MSİ alanın canı çıksın lanet.. asus almadığıma pişmanım..

Kardes CPU pinini yamultup MSI'a laf etmek neden?

Servise gelince, laptobumda olu pixel cikmisti 2 hafta icinde lcd panel degistirip yolladilar. Servislerinden memnunum.

Kardes CPU pinini yamultup MSI'a laf etmek neden?

Servise gelince, laptobumda olu pixel cikmisti 2 hafta icinde lcd panel degistirip yolladilar. Servislerinden memnunum.
BEN ürünü aldım ram bile takmadım müşteri desteğide 0. Ben mi yamulttumda konuşuyorsun cpu hakkında belkide yamuk geldi böyle basit hatalar yapacağımı sanmıyorum.
Servis desteği iyi. Pinleri kendin elinle de düzeltebilirsin.
Riske girmek istemiyorum iade onayı alırsam çok kral birşey olur. İade ederken not yazmam gerek ne yazmalıyım?

BEN ürünü aldım ram bile takmadım müşteri desteğide 0. Ben mi yamulttumda konuşuyorsun cpu hakkında belkide yamuk geldi böyle basit hatalar yapacağımı sanmıyorum.

Riske girmek istemiyorum iade onayı alırsam çok kral birşey olur. İade ederken not yazmam gerek ne yazmalıyım?

Kardes kabalasmaya gerek yok, ilk mesajda sen demissin kullanici hatasi diye ben de sen yaptin diye varsayarak yazdim. Diyorsan ben yapmadim belki bastan beri yamuktu, o zaman servis karar verir.

Umarim düzeltmesi kolaydir, servis garanti kapsaminda tamir eder veya iade edeceksen sorunsuz bir sekilde hallederler. Simdiden kolay gelsin, ancak kardesim de ramleri bozuldugunda götürmüstü ve 1-2 gün icinde garanti kapsaminda tamir görüp geri aldi laptobu.

Kardes kabalasmaya gerek yok, ilk mesajda sen demissin kullanici hatasi diye ben de sen yaptin diye varsayarak yazdim. Diyorsan ben yapmadim belki bastan beri yamuktu, o zaman servis karar verir.

Umarim düzeltmesi kolaydir, servis garanti kapsaminda tamir eder veya iade edeceksen sorunsuz bir sekilde hallederler. Simdiden kolay gelsin, ancak kardesim de ramleri bozuldugunda götürmüstü ve 1-2 gün icinde garanti kapsaminda tamir görüp geri aldi laptobu.
Kusura bakma kardeşim anakarta sinirim bozuk Z270 alacaktım kudurttu beni, hepsiburada en son akşam 9 da aradım açtı biri. Sorunu anlattım bende gamer’ım dedi ve dinleyip yardımcı oldu. Diğerleride talep oluşturdum iyi günler diyor. Arkadaşta kargo hakkında msi hakkında bilgi verdi yardımcı oldu önemli olan insanlık ticareti değil. Asus’dada aynı Durumu gördüm inşallah msi’da beni yanıltmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı