Ses kasmak için kulaklık önerisi

Bütçe
600-750
Merhaba dostlar,

Halihazırda kullandığım G231 Prodigy kulaklığımdan aşırı az ses aldığımdan değiştirmek istiyorum. Gerçi sorun kulaklıkta mı yoksa benim ayarlarını yapamamamda mı çözebilmiş değilim. Resmen 100-200 TL'lik dandik kulaklıklarda bile oyunları Full ses oynayamazken bu kulaklıkta adamlar dibime kadar girmeden duyamıyorum. Varsa çözümü yoksa önerilerinizi bekliyorum.

Kablosuz olarak önerebileceğim benim de kullandığım JBL Tune 510bt (500 de olur). Streo özelliği sayesinde ses kasmak çok kolay ben eskiden 500 kullanıyordum 5 ay sonra sorun yaşadım , kulaklığın tr temsilcisi aztek sorunun bizden olmadığını anladı ve özür mahiyetinde bir üst versiyonunu yolladı. Kısacası bu kulaklığı alabilirsin.

Diyaframı büyük kulak üstü kulaklık kullanıyorsanız, kulaklığı beslemek için iyi bir ses kartı ya da kulaklık preamp kullanabilirsiniz.

Blackshark'ı bende çok duydum hatta beni HyperX'ten vazgeçirdi. Kendi ses kartı bulunan kulaklıklar daha iyi olacak sanırım. Bu kulaklıklarda içinden ses kartı çıkıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı