Ses sistemi nasıldır?

Mert340752

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba.

2020 Doblo arabama ses sistemi yaptırmak istiyorum ama çok bütçem yok, istediğim de caddeyi inletmek falan değil sadece içeri de kaliteli bir ses ortamı istiyorum. Araç aynı zaman da aile aracı.

İnternette bunu buldum sizce nasıldır? Bilgisi olan bir arkadaş yardım ederse çok sevinirim.

Amacınız dışarıya ses vermek değil dediğiniz gibi içeride kaliteli duymak ise önlere komponent, arkalara coaxiel hoparlörler almalısınız, bu midrange adı verilen hoparlörlerin amacı yüksek ses vermektir.

Amacınız dışarıya ses vermek değil dediğiniz gibi içeride kaliteli duymak ise önlere komponent, arkalara coaxiel hoparlörler almalısınız, bu midrange adı verilen hoparlörlerin amacı yüksek ses vermektir.

O dediğiniz hoparlörler arabanın orijinal yerlerine mi montajlaniyor yoksa ayrı mi?

Attığınız linkteki midrange hoparlörler bilinmeyen bir markanın çok dandik hoparlörleri, amfi de kaliteli değil, bas idare eder. O hoparlörlerin sesi hiç tatmin etmez kalite açısından, sadece yüksek ses çıkarırlar.
Anladım, peki bu bütçeye bir şeyler çıkar mı?

Anladım, peki bu bütçeye bir şeyler çıkar mı?
Dediğim gibi aracınızın hoparlör ölçülerini bilmiyorum fakat bir örnek: Amazon. Bunun gibi ön tarafa komponent hoparlör ve amfi ile güzel bir sonuç elde edersiniz.
Arka tarafa da tweeter ve hoparlörün birleşik olduğu yani koaksiyel hoparlörlerden alabilirsiniz, bir örnek: Carvocal

Yeni konular

Geri
Yukarı