Sevdiğim kişiye nasıl sevdiğimi söylerim?

Hâlâ daha bu tür sorunları var mı arkadaşının? Varsa benden bir öğüt söyle ona :D. Dünyanın en kötü suratı olabilirdi benim için. O paşa paşa yapar.

İyi bir Dermatoloğa gitsin ve yılmasın. Kızlara da saçma sapan yürümesin :D.

Bu linki at o arkadaşa biraz özgüveni vs. yenilenir.

Baştan sona okusun istiyorsa: Roaccutane kullanımı
Hâlâ var hocam kendisi de bu durumdan muzdarip kaşınma problemi falanda var. Kendisi şu sıralar alt üst olmuş durumda. Corona çok sevdiklerini elinden aldı. Bende kardeşi olarak destek çıkıyorum ama şu sıralar aramız pek iyi değil ne yazsam görüldü bırakıyor. Görüldü atmadığı bir zaman, attığınız linki arkadaşıma atacağım. 😂 Kızlara saçma sapan yürüyor hocam dediğiniz gibi hiçbir çaba da harcamıyor. O kadar saçma davranıyor ki kendini cepte gösteriyor adeta oyuncağı oluyor kızın.

Hâlâ var hocam kendisi de bu durumdan muzdarip kaşınma problemi falanda var. Kendisi şu sıralar alt üst olmuş durumda. Corona çok sevdiklerini elinden aldı. Bende kardeşi olarak destek çıkıyorum ama şu sıralar aramız pek iyi değil ne yazsam görüldü bırakıyor. Görüldü atmadığı bir zaman, attığınız linki arkadaşıma atacağım. 😂 Kızlara saçma sapan yürüyor hocam dediğiniz gibi hiçbir çaba da harcamıyor. O kadar saçma davranıyor ki kendini cepte gösteriyor adeta oyuncağı oluyor kızın.
Huh ben ve o eski suratımla kızlara yürümek :(. Ailemin suratına bile bakamıyordum :( Şükürler olsun iyileştim. Çok kötü değildir suratı o zaman.

Zaten kızlara yürüyemem, deli gibi aşık olduğum biri var :D.

Huh ben ve o eski suratımla kızlara yürümek :(. Ailemin suratına bile bakamıyordum :( Şükürler olsun iyileştim. Çok kötü değildir suratı o zaman.

Zaten kızlara yürüyemem, deli gibi aşık olduğum biri var :D.
Özgüven kilit rol oynuyor hocam. İyileştiyseniz ne mutlu size. 😇 Umarım beraber olduktan sonra da bu fikrin değişmez. 😁

download.jpg

Geri
Yukarı