Sevdiğim kişiye nasıl sevdiğimi söylerim?

Yüz yüze bir kafeye vs. gidin. Sonra yavaş yavaş konuyu o tarafa çekmeye çalış. Sonra ona açıl. Utanabilirsin sorun yok. Reddetme korkusu varsa endişelenme.
Aslında bu konu hakkında hiçbir fikrim yok.Dizilerde vs. gördüğümü söyledim :)

Öğrencinin cebinde maksimum 20TL bulunur. Kafeye gitmek bende isterim fakat ailesi izin vermeyebilir.

Risk almanız gerekli. Risk almak bazen iyi sonuçlar doğurabilir. Olursa ne güzel. Olmazsa en azından denedim olmadı dersiniz. Daha sonra ileride başka bir kızı severseniz ve ona sevdiğinizi söylemek isterseniz en azından şu anki kadar çekingen olmazsınız.

Şimdilik şöyle düşünüyorum. Bir yerde buluşup sohbet ettireceğim. Sonradan konuyu o tarafa doğru değiştirip, onu güldüreceğim. Sonra pat diye seni seviyorum diyeceğim. Yüzünde ki ifadeyi merak ediyorum açıkcası.
Konu sosyal deneye döndü :)

Şimdilik şöyle düşünüyorum. Bir yerde buluşup sohbet ettireceğim. Sonradan konuyu o tarafa doğru değiştirip, onu güldüreceğim. Sonra pat diye seni seviyorum diyeceğim. Yüzünde ki ifadeyi merak ediyorum açıkcası.

İlginç bir seçim. Denemekten zarar geleceğini zannetmiyorum. En azından çekingenlik yaptım söyleyemedim demektense söyledim ama olmadı demek daha iyi.

Geri
Yukarı