Sevdiğiniz bir Arkadaşınıza ne tür bir hediye alırdınız?

er36po

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Kars/ Ordu
Daha fazla  
Meslek
İnşaat
Evet arkadaşlar, sevdiğiniz bir insana, arkadaş- dost ya da tanıdığınız biri fark etmez, ona ne tür bir hadiye alırdınız? (Birisine bir hediye almak istiyorum lakin ne tür bir hediye o kişi için uygun olur bilemedim doğrusu.)
Siz şimdi ne kadar bütçe ayırdınız diye de soracaksınız haklı olarak. İyisi mi siz sormadan ben söyleyeyim; aslında 20-30 TL'lik bir şey düşünüyorum, sonuçta hediye değil mi? Ama lanet olsun, artık o parayla adama günahını vermezler :morgöz:
Yani artık size bırakıyorum, bi arkadaşınıza alacağınız hediye ne kadar tutacaksa o kadarlık bir hediye olsun işte. Örneğin 200-300-400 TL gibi işte.

Bir hediyenin uygunluğu konusu bana göre, arkadaşının ilgi, zevk ve merakına yöneliktir. Siz isterseniz arkadaşınızın özelliklerinden birkaçını yazın, elimden gelen tavsiyeyi vereyim :)

Samimiyetim ileri düzeydeyse ve imkanlar el veriyorsa kendimin yaptığı alegorik bir hediye vermeye çalışırdım. Onu her gördüğü zaman hatırlayacağı bir şeyi temsil ederdim o yapıttada.

Yeni bir ekran kartı(y)
Yeni kart dediğiniz 2-3 bin TL (alınmışken güçlü olması tercihim olurdu.) bu, yani bütçeyi aşan biraz tuzlu bir hadiye olurdu.
Arkadaşlar, kişi erkek ve teknolojiyi seven bi kimse.
Aslında biraz düşündüm de, şöyle güzel bir tablo olabilir mi acaba?

Yeni kart dediğiniz 2-3 bin TL (alınmışken güçlü olması tercihim olurdu.) bu, yani bütçeyi aşan biraz tuzlu bir hadiye olurdu.
Arkadaşlar, kişi erkek ve teknolojiyi seven bi kimse.
Aslında biraz düşündüm de, şöyle güzel bir tablo olabilir mi acaba?

Bakabileceğiniz tablo satan yerler varsa bence olabilir. Şahsen teknoloji ve tablo arasındaki bağlantıyı her tablo sağlayamaz diye düşünüyorum.

Bakabileceğiniz tablo satan yerler varsa bence olabilir. Şahsen teknoloji ve tablo arasındaki bağlantıyı her tablo sağlayamaz diye düşünüyorum.
Düşüncesi, fikri- zevki ne olursa olsun; her insanın evinde mutlaka bir tablo vardır diye düşünerek yola çıktım. Fakat bu tablo nasıl bir şey olacak bu biraz düşündürüyor şimdi de :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı