Sevgilisi olan kıza hal hatır sormak

diocletian

Picopat
Arkadaşlar bugün sınıfta bir kız bayağı bir kötüydü boş bakıyordu normalde neşeli bir kız bundan dolayı hani iyi misin diye sormak istiyorum fakat kızın sevgilisi var. Bu kişi öyle çok da mantıklı biri değil. Şimdi ben kıza iyi misin diye sorsam sizce problem çıkarır mı? Hayır kıza sordum diyelim "sana mı kaldı lan kızın derdi" dese verecek bir cevabım da yok. Öyle kalırım ama öyle hiçbir şey dememekte ne bileyim içime sinmiyor. Sizce hal hatır sorayım mı? Yoksa beni alakadar etmez mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

Not: Kıza yürüme gibi bir amacım yok cidden.

Hocam ilk olarak bu dediğinize kendiniz inanıyor musunuz bunu sorgulayın derim.

Ayrıca neden verecek cevabınız olmasın ki? Bu sefer bu yazdığınız ile çelişiyorsunuz. Eğer cidden yürüme gibi bir amacınız yoksa verecek cevabınız da olur.

Hocam ilk olarak bu dediğinize kendiniz inanıyor musunuz bunu sorgulayın derim.

Ayrıca neden verecek cevabınız olmasın ki? Bu sefer bu yazdığınız ile çelişiyorsunuz. Eğer cidden yürüme gibi bir amacınız yoksa verecek cevabınız da olur.
Karşımdaki kişi açıklama yapılabilecek biri değil ama kıza yazmamaya karar verdim.

Konudan bağımsız bir şey soracağım, AVM de kesici aleti olan 6-7 tane bebe görseniz ne yapardınız? bugün yaşadım da günün sonunda bu bebeler serbest kalacağı için bende başıma bela almak istemediğim için güvenliğe şikayet etmedim. Sizce doğru mu yaptım?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün sınıfta bir kız bayağı bir kötüydü boş bakıyordu normalde neşeli bir kız bundan dolayı hani iyi misin diye sormak istiyorum fakat kızın sevgilisi var. Bu kişi öyle çok da mantıklı biri değil. Şimdi ben kıza iyi misin diye sorsam sizce problem çıkarır mı? Hayır kıza sordum diyelim "sana mı kaldı lan kızın derdi" dese verecek bir cevabım da yok. Öyle kalırım ama öyle hiçbir şey dememekte ne bileyim içime sinmiyor. Sizce hal hatır sorayım mı? Yoksa beni alakadar etmez mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

Kızla muhabbetinin derecesi önemli. Eğer normal muhabbetin vs varsa sorun olmaz ama hiç muhabbetin yoksa veya sadece selamlaşıyorsan hiç bulaşma derim.

Geri
Yukarı