Sevgilisine Sarıldı Diye Dövülen Kadın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Divisive Sizi Türkçe öğrenmeye davet ediyorum.

Dünya üzerinde neyin haritasını çıkaralım, arama motorunuza hayvan cinayet/tecavüz/eziyeti yazın görün o sözde Müslümanlığınızı. Neyse ki Müslüman bir ülkeyiz.
Sadece Müslüman ülkelerde olduğunu nereden çıkardınız?

Kaç tane gayrimüslim ülkede eşeğe yada damacanaya tecavüz ediliyor?

Bir olaya köru körüne inanarak yobazlık yapıyorsunuz. Sonra da çok bilmişlik taslayıp beni okumaya davet ediyorsunuz. Kusura bakmayın da siz kimsiniz ve bu sizin haddinize mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Welcome to Turkey.
Şaşırmadım. Böyle insanlarla nasıl aynı ülkede yaşıyoruz anlayamıyorum.

Şu saça şu şekle bak ben hayatımda bu kadar itici ve irrite bir yaratık görmedim.

Ülkenin, sokağın değil, bireyin dini olmalı. O zaman tüm farklı dine mensup insanları sokaklarda evire çevire dövelim.

Kime sorsam cevap ayni gercek ISLAMIYET bu degil diyorlar. Desenize hicbir müslüman ülke islamiyeti yasamiyor o zaman.
Türkiye baska, Arabistan baska, Iran baska Kosova baska yasiyor Islamiyeti ne yazik. Hangi modeli örnek alacagimizi bilmiyoruz bile daha.
Hristiyan ülkeler ise kendi dinlerini her ülkede ayni yasiyorlar.
Çok haklısın abi.

@Divisive Sizi Türkçe öğrenmeye davet ediyorum.

Dünya üzerinde neyin haritasını çıkaralım, arama motorunuza hayvan cinayet/tecavüz/eziyeti yazın görün o sözde Müslümanlığınızı. Neyse ki Müslüman bir ülkeyiz.

Kaç tane gayrimüslim ülkede eşeğe yada damacanaya tecavüz ediliyor?
ABD'li Gece Bekçisi, 2 Bin 500 Yıllık Mumyaya Tecavüz Etti
Bakınız "Amerika" ve "tecavüz" yazdım karşıma bu geldi. Eğer size de zahmet olmazsa biraz araştırın. Ben demiyorum bunlar yalan dolan, bizde yobaz yok. Maalesef en çok bizde var ama çıkıp SADECE Müslüman bunları yapıyor demek bunu da bırakalım bu gibi insanlara MÜSLÜMAN demek bence ayıptır!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı