ShenzhenAudio'dan alışveriş yapılır mı?

İade etme nedenim de yurt dışından birisi VA'si.

Teşekkürler an itibari ile bende sipariş verdim. Bakalım kaç güne gelecek.

Siparişi iptal etme nedenim ürünü bir türlü kargoya verememeleriydi. Truthear nova siparişe açılır açılmaz sipariş verdim yoğunluktan dolayı kargoya vermeleri gecikmiş olabilir. Zaten sonrasında glocalzone üzerinden monarch MK3 siparişi verdim 1150 dolara geldi.

İade etme nedenim de yurt dışından birisi VA'si.

Siparişi iptal etme nedenim ürünü bir türlü kargoya verememeleriydi. Truthear nova siparişe açılır açılmaz sipariş verdim yoğunluktan dolayı kargoya vermeleri gecikmiş olabilir. Zaten sonrasında glocalzone üzerinden monarch MK3 siparişi verdim 1150 dolara geldi.

Müzik işiyle mi uğraşıyosunuz yoksa keyfi mi? 1 kulaklığa 30bin liradan çok vermek absürt geldi de. Yani gerçekten değiyor mu?

Müzik işiyle uğraşmıyorum ve evet kesinlikle absürt ama birkaç hobimden birisi bu. O yüzden bu kadar yüksek bir meblağ vermek, bana göre değer ama birçok insan için saçma gelmesini de anlayabiliyorum.

Hocam ben alışveriş yaptım. Vergi çıkmadı. Ürünü aldıktan en geç 24 saat içinde bir mail atıyorlar eğer o maile cevap verirseniz vergi ödemiyorsunuz. Ürün 2 hafta içinde sıkıntısız elime ulaştı.

Ne kadarlık bir ürün aldınız ben truthear Nova alacağım 250 dolar Amazon'da 150 dolar ise hemen alırım cevap verirseniz çok sevinirim.

Ne kadarlık bir ürün aldınız ben truthear Nova alacağım 250 dolar Amazon'da 150 dolar ise hemen alırım cevap verirseniz çok sevinirim.
Hocam benim aldığım ürün 15-20 dolardı ve vergi çıkmadı ama 150 dolarlık ürünler için durum nasıl işliyor bilmiyorum. Başka alışveriş yapan arkadaşların dediğine göre eğer mail atıp fatura tutarını daha düşük göstermelerini isterseniz yardımcı oluyorlarmış fakat bu yolu kendim denemedim o yüzden bilmiyorum. İsterseniz bir mail atıp sorun.

Hocam benim aldığım ürün 15-20 dolardı ve vergi çıkmadı ama 150 dolarlık ürünler için durum nasıl işliyor bilmiyorum. Başka alışveriş yapan arkadaşların dediğine göre eğer mail atıp fatura tutarını daha düşük göstermelerini isterseniz yardımcı oluyorlarmış fakat bu yolu kendim denemedim o yüzden bilmiyorum. İsterseniz bir mail atıp sorun.

Anladım verdiğiniz bilgi için teşekkürler.

Çok güzel bir model çoğu kişi kullanıyor lakin benim bütçemi aşıyor. Acaba rica etsem $400'a kadar bir öneriniz olabilir mi? Amacım oyun oynamak ve müzik dinleyip rahatlamak istiyorum. Thıeaudıo hype 4 önerdiler ama 2 ay beklemem gerekiyormuş, beklememi önerir misiniz veya bana bir yol gösterebilirseniz inanın çok sevinirim 1 haftadır uykusuz bir şekilde bu konu üzerinde duruyorum ve halen çözümleyebilmiş değilim.

Geri
Yukarı