Sherlock Holmes için yayın evi önerisi

Hangi yayınevinden Sherlock Holmes kitapları almalıyım? Ciltli olursa iyi olur.
Hocam bazı yayın evleri bazı kitapları basmamış galiba, o yüzden farklı yayın evlerinden toplamanız gerekebilir çünkü hep 5 ya da 6 lı kitap seti olarak satıyorlar ama arthur conan doyle nin daha fazla kitabı olduğunu biliyorum. (görsellere bakarsanız beyaz sette 5 kitap var ama içinde intikamın peşinde kitabı yok ve o kitap başka bir setin içinde satılıyor)

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-28_115331617.png
    resim_2024-04-28_115331617.png
    99,5 KB · Görüntüleme: 12
  • resim_2024-04-28_115342165.png
    resim_2024-04-28_115342165.png
    96 KB · Görüntüleme: 10
Hocam bazı yayın evleri bazı kitapları basmamış galiba, o yüzden farklı yayın evlerinden toplamanız gerekebilir çünkü hep 5 ya da 6'lı kitap seti olarak satıyorlar ama Arthur Conan doylenin daha fazla kitabı olduğunu biliyorum.

O setlerden alabilirim önerebileceğiniz yayın evi var mı?

Eskiden mavi çatı iyi diyorlardı. Bir kontrol et istersen.

Fiyatı uygun ciltli bulamazsam bunu alabilirim.

Hocam bazı yayın evleri bazı kitapları basmamış galiba, o yüzden farklı yayın evlerinden toplamanız gerekebilir çünkü hep 5 ya da 6'lı kitap seti olarak satıyorlar ama Arthur Conan doylenin daha fazla kitabı olduğunu biliyorum. (görsellere bakarsanız beyaz sette 5 kitap var ama içinde intikamın peşinde kitabı yok ve o kitap başka bir setin içinde satılıyor)

Görsellerin linkini atabilir misiniz?

Bu nasıldır?

O setlerden alabilirim önerebileceğiniz yayın evi var mı?

Fiyatı uygun ciltli bulamazsam bunu alabilirim.

Görsellerin linkini atabilir misiniz?
1.set
2.set
Hocam bu 2 sette mesela en beğenilen ve bilindik kitapları var ama kızıl dosya falan gözükmüyor
ama görseldeki beyaz sette var mesela, o yüzden bence arthur conan ın yazdığı tüm eserleri bulup ona göre setler baksanız daha iyi olur gibi

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-28_120225637.png
    resim_2024-04-28_120225637.png
    296,5 KB · Görüntüleme: 14
Amazon'dan attığınız iki seti veya attığım tek cilt kitabı alacağım teşekkürler.
Rica ederim ama illaki amazondan almak zorunda değilsiniz genel olarak piyasaya bakın derim, ben sadece amazonda çok çeşit olduğundan oradan baktım ama aynı kitapları daha uyguna başka sitelerden bulabilirsiniz belki ya da daha kapsamlı setler olabilir.

1.set
2.set
Hocam bu 2 sette mesela en beğenilen ve bilindik kitapları var ama kızıl dosya falan gözükmüyor.
Ama görseldeki beyaz sette var mesela, o yüzden bence Arthur Conan'ın yazdığı tüm eserleri bulup ona göre setler baksanız daha iyi olur gibi.

Mavi çatı sitesinde attığın setler daha pahalı. Amazon nasıl daha ucuza satıyor acaba. Gerçekten helal olsun. Kitap alışverişlerini eğer pasaj vb. gitmez isem Amazon'dan yapıyorum hep.

Mavi çatı sitesinde attığın setler daha pahalı. Amazon nasıl daha ucuza satıyor acaba. Gerçekten helal olsun. Kitap alışverişlerini eğer pasaj vb. gitmez isem Amazon'dan yapıyorum hep.
Galiba amazonda çok fazla satış olmadığından depoda kalan kitapları eski fiyatlardan veriyorlar, mesela 4 al 3 öde kampanyası geldiğinde istediğim kitapları hemen sipariş ettim benden sonra stoklar tükendi diyip tüm kitaplar en az 20-30 lira zamlanmıştı.

Geri
Yukarı