Siberia 150 Alınır mı?

Fu-Linn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 gün önce Rampage Alpha X aldım. Kulaklıktan memnun sayılırım fakat 180TL'ye Siberia 150 buldum. Sizce iade edip Siberia 150 almalı mıyım? Araştırdığım da Siberia 150'nin mikrofonu uzamadığı için kulağa gelen müzik, oyun vb. sesleri mikrofona gidiyormuş. Kullanan birilerinin yorumunu alırsam çok yardımcı olmuş olurlar bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siberia v3 kullanıyorum ve evet yüksek ses ile dinlediklerin mikrofona yansıyor. Onun dışın da çok memnunum, 2 yıldır hiç arızalanmadı.

Arkadaşımda HyperX Cloud Stinger var. Adamın bilgisayarda her yaptığını discorddan dinliyoruz resmen oyun içi sesi her şeyi yansıyor mikrofonuna :D

Arkadaşımda HyperX Cloud Stinger var. Adamın bilgisayarda her yaptığını discorddan dinliyoruz resmen oyun içi sesi her şeyi yansıyor mikrofonuna :D
Discord ile alakalı bir şey. Bende de aynısı oluyordu bir şekilde hallettim. Skype, TS3'de falan sorun olmuyor.

Siberia 150 nin inceleme videolarının altında ki çoğu kişi sesin karşıya gitmesinden şikayetçi ama 1-2 kişi çıkıp bende olmuyor diyince kafam karışıyor. Kararsız kalıyorum gönlüm Siberia 150 tarafında ama ses sorunu büyük tedirginlik yaratıyor.

Siberia 150 nin inceleme videolarının altında ki çoğu kişi sesin karşıya gitmesinden şikayetçi ama 1-2 kişi çıkıp bende olmuyor diyince kafam karışıyor. Kararsız kalıyorum gönlüm Siberia 150 tarafında ama ses sorunu büyük tedirginlik yaratıyor.

Cevap çok basit. Kulaklığın mikrofonu kısa ve ses yalıtımı zayıf. Bende olmuyor diyenler yüksek seste kullanmayan arkadaşlardır. Yani yüksek ses kullanıyorsan ve oyunları arkadaşlarınla DC üzerinden oynuyorsan alma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı