Siberpazar.com'dan sınırsız Xbox Ultimate PC Game Pass almak mantıklı mı?

Pychenlex

Hectopat
Yer
🌌 Paralel Evren 🌌
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, GeForce RTX 4060
Meslek
Öğrenci
Ürün linki bu. Öncelikle herkese merhaba, 1 Kasım'da zamlanacak olan Xbox Game Pass için düşük fiyatlı ve güvenilir yani yurt dışından toptan pinlerin alındığı ve Türkiye pazarına Xbox'un kendisinden daha ucuza satan bir yer aramak istedim ve Siberpazar.com ile karşılaştım. Ürünün linkini yukarıya bıraktım. Aramızda Siberpazar.com'dan alışveriş yapan varsa bizleri bilgilendirebilirler mi? Kendileri güvenilirler mi? Siberpazar'dan almak yerine Xbox'un kendisinden uzatma mantığı ile biraz daha pahalıya gelecek olsa da kendimin olsun güvenilir olsun diye mi hareket etmeliyim? Fikirlerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-30_172432594.png
    resim_2023-10-30_172432594.png
    35,3 KB · Görüntüleme: 280
  • resim_2023-10-30_172454752.png
    resim_2023-10-30_172454752.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 266
Sınırsız Game Pass satmaya çalışanı da ilk defa görüyorum. Bari 24 ay falan deseler öyle dolandırmaya çalışsalardı bari.

Adamların yorumları da var bizim Technopat'ta. Merak ediyorum sınırsız nasıl oluyor.

1698676326092.png

@siberpazar profilede ulaşamıyorum.

Sınırsız Game Pass satmaya çalışanı da ilk defa görüyorum. Bari 24 ay falan deseler öyle dolandırmaya çalışsalardı bari.

Adamların yorumları da var bizim Technopat'ta. Merak ediyorum sınırsız nasıl oluyor.

Eki Görüntüle 1996828

@siberpazar profilede ulaşamıyorum.
Büyük ihtimalle satın aldıkları toplu hesapları birden fazla kişilere kiralıyorlar.

Büyük ihtimalle satın aldıkları toplu hesapları birden fazla kişilere kiralıyorlar.

Açıklamada kendinize ait olan hesabı Ultimate pakete yükseltiyoruz yazmışlar Technopat'ta. O mantıkda uymuyor. Bir de tek cihaz için geçerli yazıyor. Mantığa oturtamadım ben bir türlü. Satın alıp kullanıyorum diyenler varda başka bir sitede bu mantıkta satış yapılıpda dolandırıcı olmayanı görmedim.

Ürün linki bu. öncelikle herkese merhaba, 1 Kasım'da zamlanacak olan Xbox Game Pass için düşük fiyatlı ve güvenilir yani yurt dışından toptan pinlerin alındığı ve Türkiye pazarına Xbox'un kendisinden daha ucuza satan bir yer aramak istedim ve Siberpazar.com ile karşılaştım. Ürünün linkini yukarıya bıraktım. Aramızda Siberpazar.com'dan alışveriş yapan varsa bizleri bilgilendirebilirler mi? Kendileri güvenilirler mi? Siberpazar'dan almak yerine Xbox'un kendisinden uzatma mantığı ile biraz daha pahalıya gelecek olsa da kendimin olsun güvenilir olsun diye mi hareket etmeliyim? Fikirlerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.

Dolandırıcı gibi geldi.

Net dolandırıcı ya da hesap bilgilerinizi almak için yapıyorlar bunu kanıtlamak için tek bir sorum var madem bu key olarak veriliyor neden ayrı bir 3. parti sözde aktivatör program kullanacaksın ki? :D Ayrıca ürün kendiyle çelişiyor başlıkta sınırsız açıklamada 12 ay güzel yorum yaparsanız 13 ay ala ala o nasıl oluyor çok merak ettim Microsoft'a erişimleri var herhalde. :D

Bu arada şimdi fark ettim aktivatörü kullanmakla kalmıyorsunuz eğer mevcut olarak Microsoft hesabına giriş yapılıysa çıkış yapıp tekrar girmek zorundasınız çok ilginç.

Geri
Yukarı