Sıcak basınca kaşınmaya başlamak

Crimeron

Hectopat
Soğuk bir ortamdan sıcak bir ortama geçince, utanınca, terleyince kısacası sıcaklık basınca birden kaşınmaya başlıyorum. Bu kaşınmalar yüzde, saçta ve göğsümde daha fazla oluyor. Daha önce bunun için doktora gitmiştim. Psikolojik bir şey olabilir demişlerdi. Ama psikoloğun verdiği ilaçlar da işe yaramadı. Kaşınmalar sanki vücudumun söylediğim bölgelerine iğne batırılıyormuş gibi oluyor. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı ve nasıl çözebilirim?

Soğuk bir ortamdan sıcak bir ortama geçince, utanınca, terleyince kısacası sıcaklık basınca birden kaşınmaya başlıyorum. Bu kaşınmalar yüzde, saçta ve göğsümde daha fazla oluyor. Daha önce bunun için doktora gitmiştim. Psikolojik bir şey olabilir demişlerdi. Ama psikoloğun verdiği ilaçlar da işe yaramadı. Kaşınmalar sanki vücudumun söylediğim bölgelerine iğne batırılıyormuş gibi oluyor. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı ve nasıl çözebilirim?
Hocam bende yaşıyorum bir geliyor bir gidiyor yani psikolojik olarak bir şey var diye düşünüyorum. Halen yaşıyorum fakat çözümünü halen bulamadım. Hastaneye gittim alerjin var dediler. Ne alerjisi dedim var işte dediler alerji ilacı verdiler ama halen aynı.

Bende de aynısı oluyor. Uzun süre şapka veya boyunluk taktığımda sıcak basıyor ve kaşınma hissiyatı geliyor. Çıkarmadan geçmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı