Satılık Sıfır Ryzen 5600 İşlemci 2600 TL

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

MzBag

Hectopat
Daha fazla  
11/11/2022 tarihinde vatan bilgisayardan alınma kargo kutusunun bantları dahi açılmamış sıfır, faturalı Ryzen 5600 işlemci var elimde bir adet. Bunu satmak istiyorum. Baktığım zaman şu an piyasada en ucuz fiyat 3100 TL görünüyor. Ben bunun 500 lira altına satma niyetindeyim. Sahibinden param güvende sistemi üzerinden satabilirim, komisyonu da ben karşılarım. Alıcısına hayırlı olsun.

Dosya Ekleri

• ryzen.jpeg
    ryzen.jpeg
    119,4 KB · Görüntüleme: 111
  • 1.JPG
    1.JPG
    128,6 KB · Görüntüleme: 110
Satin aldim. Teşekkür ederim. Fakat komisyon benden kesildi o satis sonrasi iade mi olacak?

Merhaba hayırlı olsun, yarın kargoya teslim edeceğim. Aslında alımdan önce haber verseniz komisyon kadar tutarı fiyattan düşecektim. O şekilde kendiliğinden iade olmaz ama siz ürünü teslim aldıktan sonra bana iban gönderin komisyon tutarını iade edeyim. Teslim aldıktan sonra buradan yorum ve referans paylaşımında bulunursanız memnun olurum.

Merhaba hayırlı olsun, yarın kargoya teslim edeceğim. Aslında alımdan önce haber verseniz komisyon kadar tutarı fiyattan düşecektim. O şekilde kendiliğinden iade olmaz ama siz ürünü teslim aldıktan sonra bana iban gönderin komisyon tutarını iade edeyim. Teslim aldıktan sonra buradan yorum ve referans paylaşımında bulunursanız memnun olurum.
Teşekkür ederim. Mutlaka yazacağım.

Kutuyu kargoya teslim ettim, alıcısına tekrardan hayırlı olsun. Elimde bir tane sıfır Asus B450M Dragon anakart var. Onun da yakın zamanda ilanını açacağım. 1150 TL fiyat düşünüyorum. Sıfır en ucuz 1700 gördüm.

Geri
Yukarı