Sıfır Samsung mu ikinci el iPhone mu?

Bütçe
0-3600
Kamera da önemli olan lens kalitesi ve yazılım idir. iOS kamera yazılımında daha üstün. Bariz örnekler Redmi Note 8 ve Note 8 Pro MP sayısı fazla ama az MP sayısına ait kameralar ondan daha iyi çekiyor.
Benim dediğim tam işte bu. O kadar yüksek MP sonra lens kalitesi berbat olsun. Millet yüksek MP alıyor ama farkında değil lens berbat.

İyi profil fotomda Apple logosu gör ve fanboyde ne güzel atıp tutmak fanboy kavramını ne olduğunu tam bilmiyorsun sanırım bana fanboy diyerek ayrıca eline ne geçti gerçeği değiştiremedi ya. Kusura bakmayın ama böyle. Zorunuza gitmesin.
Profil fotonuzdan değil kamera olarak Iphone daha üstün olabilir ama Iphone 1 bile daha iyi çekiyor demek doğru değil.

Google hizmetleri olmaması sıkıntı gibi duruyor çoğu uygulama kendi mağazasında yok diye okumuştum ne kadar doğru bilemiyorum.

Google'dan banlanmış bir marka dünyadaki birçok uygulama servis vs Google yönetiyor elinde sonunda Google yokluğu o cihazlarda aranacak.

Google hizmetleri olmaması sıkıntı gibi duruyor çoğu uygulama kendi mağazasında yok diye okumuştum ne kadar doğru bilemiyorum.
İnternette gördüğüm kadarı ile insanlar Google servislerini yükleyebiliyorlar ayrıntılı incelemedim ama büyük bir sorun gibi gelmedi.

Profil fotonuzdan değil kamera olarak Iphone daha üstün olabilir ama Iphone 1 bile daha iyi çekiyor demek doğru değil.
iPhone'un bir kamerası demek istemiş sanırım :D
Bu konuda başınız ağrımasın istiyorsanız diğer alternatiflere yönelebilirsiniz. Xiaomi, oppo vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı