Sıfırdan tüm dersler için kitap önerisi

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Merhaba, 16 yasinda açık lisede olduğumdan iyi bir kredi alıp öncelikle erken bir sekilde mezun olmam gerekiyor ve sonrasında da TYT ve AYT ile başlamak istiyorum.

Matematik için bu kitabı tercih ettim öneriler konusunda 3 tane kitap önerildi ama benzer olduğu söylendi ben de YT anlatımı hoşuma gittiği için tercihi bunu yaptım.

Sonrasında da temel attıktan sonra bu önerildi.

1715356922004.png

Bir tane de bu önerildi.

Diğer dersler için de genel olarak bu yayin harici bir şey bulamadim. Bunlar uygun mu?

Aktif yayinlari kimya, biyoloji, fizik.

Bir de matematik icin karekok olanini da buldum sifirdan matematik diye. Alistirmalarla matematik olan kargoda olsa da yine de gercekten daha iyiyse iptal edebilirim.

Fizik, kimya için temel seviye Ön sıra yayınları Fizik'in F si ya da Kimyanın K sı bakabilirsin kimya için orbital bakabilirsin. Biyoloji için ise biyotik bakabilirsin. Almışsan iptal etme.

Fizik, kimya için temel seviye ön sıra yayınları Fizik'in F si ya da kimyanın k sı bakabilirsin kimya için orbital bakabilirsin. Biyoloji için ise biyotik bakabilirsin. Almışsan iptal etme.

Tamam iptal etmedim aldigim kitap da iyidir, degil mi?

Bana simdilik yazdan sonra fen bilimlerine baslamami onerdi, oncelik Türkçe ve matematik olmaliymis. Acik liseden iyi bir kredi almam lazim ki mezun uzamasin 2 seneye olsun su an 66 kredim var ve acik lise kayit yenileme bitiyor, en fazla 1-2 ay vardir sinava ve acik lisedeki matematik seviyesine gelebilir miyim sizce?

Türkçe icin oneriniz var midir?

Teşekkürler.

Tamam iptal etmedim aldigim kitap da iyidir, degil mi?

Bana simdilik yazdan sonra fen bilimlerine baslamami onerdi, oncelik Türkçe ve matematik olmaliymis. Acik liseden iyi bir kredi almam lazim ki mezun uzamasin 2 seneye olsun su an 66 kredim var ve acik lise kayit yenileme bitiyor, en fazla 1-2 ay vardir sinava ve acik lisedeki matematik seviyesine gelebilir miyim sizce?

Türkçe icin oneriniz var midir?

Teşekkürler.
Düzenli ve disiplinli çalışma ile olur hocam. Plan program yaparak hepsini beraber götürün fene az ağırlık verirsiniz ancak hiç fen çalışmamak mantıksız olur. Türkçe için buna bakabilirsiniz konu anlatımlı ve güzel anlatımı var. Pazarama

Fizik, kimya için temel seviye ön sıra yayınları Fizik'in F si ya da kimyanın k sı bakabilirsin kimya için orbital bakabilirsin. Biyoloji için ise biyotik bakabilirsin. Almışsan iptal etme.

Düzenli ve disiplinli çalışma ile olur hocam. Plan program yaparak hepsini beraber götürün fene az ağırlık verirsiniz ancak hiç fen çalışmamak mantıksız olur. Türkçe için buna bakabilirsiniz konu anlatımlı ve güzel anlatımı var. Pazarama

AÖL sinav tarihleri 20-21 Temmuz olarak aciklandi. O zamana kadar sadece matematige mi agirlik vereyim? Matematigi 1 tane ders olarak secmistim. En fazla krediyi matematik ve Türkçe veriyor. En azindan 45 üstü almak istiyorum, 11 soru var ya. Biz geometriyi aldigim kitabin 1 ve 2. bitince mi gececegiz? Cunku geometrim de yok. Bu da sinavda daha etkisiz olmasini sagliyor.

AÖL sinav tarihleri 20-21 Temmuz olarak aciklandi. O zamana kadar sadece matematige mi agirlik vereyim? Matematigi 1 tane ders olarak secmistim. En fazla krediyi matematik ve Türkçe veriyor. En azindan 45 üstü almak istiyorum, 11 soru var ya. Biz geometriyi aldigim kitabin 1 ve 2. bitince mi gececegiz? Cunku geometrim de yok. Bu da sinavda daha etkisiz olmasini sagliyor.
Açık lise hakkında bilgim yok ama sınavda iyi yapmanız için iyi değerlendirebileceğiniz güzel bir süre var. Geometri olarak ne almıştınız?

Açık lise hakkında bilgim yok ama sınavda iyi yapmanız için iyi değerlendirebileceğiniz güzel bir süre var. Geometri olarak ne almıştınız?

Almadim.

Geri
Yukarı