Sıfırlama sonrası Twitter hesabı nasıl kurtarılır?

Dramasico

Centipat
Daha fazla  
Telefonum 3 gün önce bir güncelleme yüzünden sıfırlanmak zorunda kaldı, bazı bilgilerimi de bir yere yedekleme şansım olmadı ve Twitter hesaplarımla da bağlantım kesildi :( Twitter bir süredir yeni bir doğrulama yöntemi belirlemiş, hesaplarını Google Authenticator diye bir uygulamayla eşleştirtiyor ve benimki gibi uygulama silinince sadece nick ve şifreyle giriş yaptırmıyor, ek olarak bir de dediğim bu uygulamadan tek kullanımlık bir doğrulama kodu alıp girmeni istiyor. Ama dediğim gibi şu an hesaplarıma giremediğim için bunu yapamıyorum.

Şöyle olması gerekiyor yani, hesaba bir şekilde girip, ayarlar kısmında güvenlik bölümünde "2 Adımda Doğrulama" kısmında örnek olarak "2yjjs4bfwp5n0" gibi bir yedek kod var ve o kodu alıp bu Google Authenticator uygulamasına girip hesabı uygulamayla tekrar eşleştirmem gerekiyor.

3 hesabım var ve şansım varsa üçünü de bu şekilde geri alabilmek istiyorum ama olmazsa sadece ana hesabımı alabilsem de tamam olur benim için. Bu hesap benim için gerçekten çok önemli olmasa bu denli üstüne düşmez yenisini açar devam ederdim ama gerçekten önemli yani.

Geri
Yukarı