Şifresi unutulan e-posta hesabı nasıl kurtarılır?

FurkanBitim

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Çocukken kullandığım e postamın şifresini hatırlamıyorum. Girmeyeli yaklaşık 5 sene ya da daha fazla olmuştur. Şifremi unuttum kısmında hiçbir şey yardımcı olmuyor. Son çare buraya yazayım berki bir şekilde buradan yardım alabilirim. Eski e postamı bir şekilde nasıl kurtarabilirim?

Google destek ekibine ulaşıp hesabın senın olduguna dair kanıtlar sunarsan hesabı alabılırsın.

Merhaba. Çocukken kullandığım e postamın şifresini hatırlamıyorum. Girmeyeli yaklaşık 5 sene ya da daha fazla olmuştur. Şifremi unuttum kısmında hiçbir şey yardımcı olmuyor. Son çare buraya yazayım berki bir şekilde buradan yardım alabilirim. Eski e postamı bir şekilde nasıl kurtarabilirim?

Kurtarma e-postası eklediysen çok hızlı bir şekilde hesabını alabilirsin. Ama eklemediysen işin zor.

Kurtarma e-postası eklediysen çok hızlı bir şekilde hesabını alabilirsin. Ama eklemediysen işin zor.

İşte hocam eski e-posta hiçbir şey yok. Hack vb işerle uğraşan kişiler bir şekilde yapabilir mi sizce?

Google destek ekibine ulaşıp hesabın senın olduguna dair kanıtlar sunarsan hesabı alabılırsın.

Hocam biraz açabilir misiniz tam olarak nasıl ulaşabilirim?

Hocam biraz açabilir misiniz tam olarak nasıl ulaşabilirim?
Şifre sıfırlama ekranından kurtaramıyorsan zor, destek ekibi pek yardımcı olmaz diye düşünüyorum. Üstteki e-posta Google Play için ayrıca, oraya yazmak yerine Google One üyeliğin varsa Google One Help 'den sorununu seçip talep oluşturabilirsin.

Son düzenleme:

Sağ ol hocam en detaylı şekilde yazıp şansımı deneyeceğım umarım olur.

Şifre sıfırlama ekranından kurtaramıyorsan zor, destek ekibi pek yardımcı olmaz diye düşünüyorum. Üstteki e-posta Google Play için ayrıca, oraya yazmak yerine Google One üyeliğin varsa Google One Help'den sorununu seçip talep oluşturabilirsin.

Hocam ayrıca orayda deneyceğım ikisini de denerim berki işe yarar. Ayrıca o hesapta play stora da girilmişliği var.

Sağ ol hocam en detaylı şekilde yazıp şansımı deneyeceğım umarım olur.

Hocam ayrıca orayda deneyceğım ikisini de denerim berki işe yarar. Ayrıca o hesapta play stora da girilmişliği var.

Rica ederim. Sonuç ne?

Dosya Ekleri

• Screenshot_101.png
    Screenshot_101.png
    129,5 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı