Şık Bİlgisayar Kasası Tavsiyesi

mami4k

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Yüksek performanslı bir sistem toplayacağım arkadaşlar. Önceki konularımdan da anlaşılıyor zaten ama ben istediğim kasayı bulamıyorum. Benim için performans kadar tasarım da ön plandadır. Aerocool XPredator 2 kadar geniş donanımlı, Corsair Spec Alpha kadar şık ve renkli bir kasa istiyorum. Öncelikle kimse bana Türkiye piyasasından bir kasa önermesin çünkü burada böyle bir kasa yok. Ayrıca bunu özel olarak kasa tasarlayan site veya böyle bir model var mı?

Eğer kasana bakarak kahve içmek istiyorsan , seçimin corsair graphite 760 t art white olmalıdır.

Primera kafama yatti. Nxtz kasalari mukemmel ama onun yamuk bir kasasi vardi ona bayilmistim fakat mini itx uyumlu.

6900k ile Extended anakart düşünüyor isen kasa uymaz. Ama 6850k ile örnek olarak Msi Gaming 9 ya da Titanium ile kasa güzel olur. Bende sırada ki toplayacak olduğum sistem için bu kasayı tercih edicem. En azından klişe bir kasa değil şuan için ve o fiyata ATX kasa alan da fazla olmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı