SilverStone Tundra TD02 LITE LED Işık Sorunu

aydinarikan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Herkese merhaba,

Sistemim:
  • Corsair Carbide Alpha Kasa
  • I7 7700K
  • MSI Z270 Tomahawk
  • MSI Gaming X 1060 (6GB)
  • SilverStone Tundra TD02 LITE Sıvı soğutma
  • Samsung 750EVO 250GB SSD
  • Seagete 2TB 7200RPM HDD
Sıvı soğutucumun motor üzerinde bulunan LED ışığı çok az yanıyor. BIOS ayarlarından diye düşündüm fakat kurcaladığımda bulamadım. BIOS sürümümü de güncelledim fakat tam ayarlarını yapamadığımı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklıklar ne durumda peki? Bir de soğutucunun iki hortumuna da dokununca sıcaklıklar nasıl?
MSI Command Center'da baktığımda sıcaklık sürekli değişkenlik gösteriyor. Şuan sadece internet siteleri açık önümde ve 45-50 derece civarında. Hortuma şimdi baktım gayet soğuk. Ayrıca pompada sinek vızıltısı gibi bir ses mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman bir sorun yok. LED'in düşük olması sizi rahatsız ediyorsa servise gönderebilirsiniz ama bence uğraşmaya değmez.
Ben sadece bir problem vardır belki diye danışmak istedim. Haklısınız kesinlikle. Servise göndermeyeceğim. Başka bir Anakart da denemeye çalışacağım. Böylelikle sorunu daha net anlayabilirim sanırım. Teşekkür ederim.

Ben sadece bir problem vardır belki diye danışmak istedim. Haklısınız kesinlikle. Servise göndermeyeceğim. Başka bir Anakart da denemeye çalışacağım. Böylelikle sorunu daha net anlayabilirim sanırım. Teşekkür ederim.
Merhabalar aynı soğutucuyu kullanıyorum ve aynı sorun bende de mevcut. Işık çok az yanıyor hatta 1 yılı geçti sanki biraz daha söndü gibi bu soruna bir çözüm buldunuz mu veya nedenini anladınız mı? Bu durum pompalara etki etmiş olabilir mi? Cihaz performansını etkiler mi ? Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı