Sınav kağıdına yazdığım cevap yüzünden disiplin cezası alır mıyım?

Geçen sene sınıf arkadaşım sınav kağıdına şiir yazmıştı, bir şey olmamıştı.

Geçen sene sınıf arkadaşım sınav kağıdına şiir yazmıştı, bir şey olmamıştı.
Hocam ben geçen sene, "Türklerin kutsal başkenti neresidir" gibi bir soruya (Soruyu tam hatırlayamıyorum). "Mekke" yazmıştım, cevabı Ötüken'miş. Hoca sınıfta okudu, hem hoca hem de sınıfça gülmüştük. Umarım konuyu açan arkadaşa da aynı samimiyet gösterilir :D.

Big Bang islam karşıtı mı? Coğrafya hocamız (müslüman) sınıfta Big Bang'i anlatıyor.
Bizim hocamız da anlatıyor, çünkü anlatmak zorunda. Big Bang'ı araştırırsan İslam'a ters düşüncelerde olduğunu görürsün. Bu yüzden herhangi bir ateist ile tartışınca Big Bang'ı savunur.

Arkadaşlar felsefe sınavında hocanın felsefenin antik Yunan'da çıkmasının 5 sebebini yazı diye bir soru vardı 5 sebebi de yazdım ama birinden emin olmadığım için yanına ekstradan Allah antik Yunan'da çıkmasını istediği için yazdım. Kötü bir niyetim yoktu fakat disiplin cezası alma gibi bir durum olur mu? İçime kurt düştü. Disiplin yönetmeliğinde böyle bir şey var mı?
Yok be hocam korkmayın :D Geçen sınavda ben de bir sorunun cevabına "Canı istediği için" yazdım. Hoca sınav kağıtlarını sınıfta okuyordu. Kağıdını okuyacak kişileri yanına çağırıyordu. Yanımda benim kağıdıma bakarken o cevabı gördü ve sadece gülüp geçti :D

Geri
Yukarı