Sınavda kopyadan yakalanmak

Bir tanıdığım aynı şekilde yakalanmıştı. Elden bir şey gelmez öğretmeninden özür dilersen belki kopya yazmaz.

9. sinifim. Lise 1 yani biyoloji sınavında Atp'nin gorselini çizmek için, kopya çekmek için yakalandim. Ne yapmalıyım?

Liseyi bitireli 1 yıl oldu 9. Sınıftan son sınıfa kadar hiç yakalanmadım. Sanırım bu işte profosyonelim. 😀

Bu sene lisem bitecek adamakıllı oturup sınava 1-2 gün kala çalışsanız kopyaya hiç gerek kalmayacak. Böyle yaparak 3-4 kez takdir aldım.

Ben çok fazla çekmiyordum ya kopya anca 1-2 madde bir şeyi yazar girerdim sıraya ama önceden de çalışmış olurdum.

Ben çok fazla çekmiyordum ya kopya anca 1-2 madde bir şeyi yazar girerdim sıraya ama önceden de çalışmış olurdum.
Abartmadan çekmek isterse çeker fakat abartırsa zaten yakalanmayı hak etmiştir.

Geçmiş olsun öncelikle. Hocanızın insiyatifine kaldınız tamamen eğer gidip bunu bildirmezse idareye yalnızca sınavda kopya çekmemiş olursun. - Yöntemini geliştir. - Eğer idare disiplin kurulunu toplarsa insiyatiflerine bağlı olarak bir yaptırım uygulanır. Ya kınama ya 1 , 3 gün uzaklaştırma değişiyor.

Geçmiş olsun öncelikle. Hocanızın insiyatifine kaldınız tamamen eğer gidip bunu bildirmezse idareye yalnızca sınavda kopya çekmemiş olursun. - Yöntemini geliştir. - Eğer idare disiplin kurulunu toplarsa insiyatiflerine bağlı olarak bir yaptırım uygulanır. Ya kınama ya 1 , 3 gün uzaklaştırma değişiyor.
Çoğu okulda o seviyelere gelmiyor yani benim okulumda öyleydi hoca ya k yazmaz kağıdı alırdı yada kopyayla yazılan yerleri sildirirdi yakalanan arkadaşlarıma bu şekil yaklaşıyorlardı genellikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı