Sinerji Clash R5 5500 alınır mı?

Hocam admin sözelci galiba :D 5600X mi yoksa düz 5600 mü yapayım? Bir de diğer arkadaşın attığı sistemd daha mı iyi?

5600X serisinde dahili bir grafik birimi bulunmaz. Yani sisteminizde ekran kartı yok ise sisteminizden görüntü almanız mümkün değildir. Fakat 5600 serisinde ise Intel HD grafik birimi seviyesinde bir dahili görüntü birimi bulunur. Ekran kartınız olmasa bile sisteminizden görüntü alabilirsiniz.
Arkadaşın attığı sistemdeki 6750XT 3070 ile 3070 Ti arası ya da daha iyi sonuçlar veriyor.
Ben olsam sizin attığınız sistemi alırdım işlemciyiydi 5600 yapardım.

5600X serisinde dahili bir grafik birimi bulunmaz. Yani sisteminizde ekran kartı yok ise sisteminizden görüntü almanız mümkün değildir. Fakat 5600 serisinde ise Intel HD grafik birimi seviyesinde bir dahili görüntü birimi bulunur. Ekran kartınız olmasa bile sisteminizden görüntü alabilirsiniz.
Arkadaşın attığı sistemdeki 6750XT 3070 ile 3070 Ti arası ya da daha iyi sonuçlar veriyor.
Ben olsam sizin attığınız sistemi alırdım işlemciyiydi 5600 yapardım.

O zaman 4060'lı sistemi alıyorum hocam 144Hz monitörmü alayım yoksa biraz daha üst seviyelerinimi. Ne öneririsiniz model olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı