M. Onur NAR

Hectopat
Sinerji güvenilir midir? Sinerjiden alışveriş yapan ve memnun kalan var mı?
Montaj konusunda nasıldırlar?
Gerçekten hiçbir bilgim yok sadece forumda eski yorumları okudum çok nadir kötü yorumlarla karşılaştım.
Güncel 2020'de sinerjiden sistem satın alan var mı?
Yorumlarınız için teşekkürler.

Merhaba hocam, gördüğünüz sistemi 3 ay önce topladım. Ekran kartı, anakart gibi 3 4 önemli parçayı sinerji bilgisayardan aldım. Açıkçası kendi adıma ben de çekinerek almıştım ancak herhangi bir sorun da yaşamadım. Sadece kargo geç geldi ancak malum korona zamanları...

Intel Core i9 9900KS, MSI GeForce RTX 2080 Ti Gaming X Trio, Corsair 32 GB (2x16 GB) DOMINATOR Platinum RGB DDR4 3200MHz CL16, Gigabyte Z390 Aorus Master 4400MHz, Samsung 1TB 970 Evo Plus NVMe M.2 SSD, ASUS ROG Thor 850W 80+ Platinum, Corsair Crystal 570X RGB MidT ATX

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam, imzamda gördüğünüz sistemi 3 ay önce topladım. Ekran kartı, anakart gibi 3 4 önemli parçayı sinerji bilgisayardan aldım. Açıkçası kendi adıma ben de çekinerek almıştım ancak herhangi bir sorun da yaşamadım. Sadece kargo geç geldi ancak malum korona zamanları...
Intel Core i9 9900KS, MSI GeForce RTX 2080 Ti Gaming X Trio, Corsair 32 GB (2x16 GB) DOMINATOR Platinum RGB DDR4 3200MHz CL16, Gigabyte Z390 Aorus Master 4400MHz, Samsung 1TB 970 Evo Plus NVMe M.2 SSD, ASUS ROG Thor 850W 80+ Platinum, Corsair Crystal 570X RGB MidT ATX
Teşekkür ederim hocam yorumunuz için.Sinerji hakkındaki düşüncelerime +1 puan daha ekledim.

Sisteminiz çok kaliteli duruyor hocam.Güzel günlerde kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji favori mağazamdır. Tavsiye ederim.

Ben son sistemimin parçalarını oradan temin ettim. Montaj hizmetini kullanmadım ama diğer hizmetlerinden memnunum. 7 parça üründen sadece ekran kartı ve sıvı soğutucu ellerinde yoktu 1 gün içerisinde temin ettiler. Yerlerine de gittim iyi çocuklar orada montaj da yapıyorlardı titiz ve dikkatli çalıştıklarını gördüm. Bazı yerler gibi parçaları avuçlayarak tutmuyorlardı.

@M. Onur NAR Teşekkür ediyorum hocam size de sıkıntısız bir alışveriş diliyorum. İyi günlerde kullanın.
Teşekkürler hocam.
Ben son sistemimin parçalarını oradan temin ettim. Montaj hizmetini kullanmadım ama diğer hizmetlerinden memnunum. 7 parça üründen sadece ekran kartı ve sıvı soğutucu ellerinde yoktu 1 gün içerisinde temin ettiler. Yerlerine de gittim iyi çocuklar orada montaj da yapıyorlardı titiz ve dikkatli çalıştıklarını gördüm. Bazı yerler gibi parçaları avuçlayarak tutmuyorlardı.
Teşekkür ederim hocam yorumunuz için.
Sistemime montaj ve test de eklemeyi düşünüyorum hocam acaba montaj konusunda iyi midir sinerji?
Sinerji favori mağazamdır. Tavsiye ederim.
Teşekkür ederim yorumunuz için.
Montaj ve test yaptırdınız mı sinerjiden?

Sistemime montaj ve test de eklemeyi düşünüyorum hocam acaba montaj konusunda iyi midir sinerji?
Ben montajı kendim yaptığım için kullanmadım o yüzden detaylı olarak nasıl kablolama yapıyorlar falan inceleyip bakmak lazım ama gördüğüm kadarı ile iyi yaptıklarını düşünüyorum. Bir sorun yaşamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı