Sinerji Mirandus Ryzen 5 5600 sistem alınır mı?

Kambur_Kaplumba

Femtopat
Daha fazla  

Link bu. Açıkçası ben beğendin incelemede 4K yüksek grafiklerde Valorant'ta 300 civarı FPS veriyor. Düşüncelerinizi ve bilgilerini yazarsanız sevinirim. Ayrıca bu fiyat bandın da (20.000TL) de güzel önerebileceğiniz bilgisayarlar varsa onları da yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Link bu. Açıkçası ben beğendin incelemede 4K yüksek grafiklerde Valorant'ta 300 civarı FPS veriyor. Düşüncelerinizi ve bilgilerini yazarsanız sevinirim. Ayrıca bu fiyat bandın da (20.000TL) de güzel önerebileceğiniz bilgisayarlar varsa onları da yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Alınmaz, ekran kartı zaten ikinci el 4-4.5K'ya bulunabilir bir ekran kartı.

@LightYagami hocam 4060 4000 serisi ekran kartlarında çok sönük kaldı diyor birçok kişi sadece DLSS 3 için çıkarıldı gibi bir algı var ama bende çok anlamıyorum hafifinden biraz açıklar mısın?

Kim diyorsa boş yapmış. Yeni nesil teknolojiler her zaman daha iyidir. Güç tüketimleri de düşük.

@LightYagami hocam 4060 4000 serisi ekran kartlarında çok sönük kaldı diyor birçok kişi sadece DLSS 3 için çıkarıldı gibi bir algı var ama bende çok anlamıyorum hafifinden biraz açıklar mısın?
Misal 3060Tİ ile kıyaslarsan hem çekirdek sayısı hemde kas gücü olarak evet sönük kalıyor. Bu hem oyun performansı hem de render performansı demek. Artısı güncel olması. Frame Generation'a baktığın zaman da, şuan modlar bile çıktı biliyorsun. Eski albenisi kaldı mı? hayır.

Peki sağ ol hocam bir de bir bilgisayarcı abiye gidip sormuştum PC alacağım sen ne önerirsin dediğimde bana 25k ya şöyle bir sistem söyledi
-i5 13400F (stok soğutucu)
-3060 12 GB
-3200 MHz 16 GB DDR4 RAM
-650W +80 Plus PSU

Yanlış hatırlamıyorsam bir de B550M gibi de bir anakart söylemişti bu toplama sistem için 25k nasıl.

Peki sağ ol hocam bir de bir bilgisayarcı abiye gidip sormuştum PC alacağım sen ne önerirsin dediğimde bana 25k ya şöyle bir sistem söyledi.
-i5 13400F (stok soğutucu)
-3060 12 GB.
-3200 MHz 16 GB DDR4 RAM.
-650W +80 Plus PSU.

Yanlış hatırlamıyorsam bir de B550M gibi de bir anakart söylemişti bu toplama sistem için 25k nasıl.

25 bin liraya ne 3060 alınır ne de DDR4.

Yeni konular

Geri
Yukarı