Çözüldü Sinerji'den alınan hazır sistemin teknik servis süreci nasıl işler?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YrTolga

Femtopat
Daha fazla  
Sinerji'den satın aldığım sistemde kurulumu yaptım çalıştığım için 1 hafta sonra kullanmaya başladım. Oyun oynarken mavi ekran verip kapandı açıldı 1-2 dakika sonra görüntü gitti sorunun RAM'de olduğunu tespit ettim. Tek RAM'le çalıştırıyorum RAM EVO Spear 8 GB 3200MHz bayram olduğu için müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Teknik servis süreci nasıl işler?

Çözüm
Eylül 2021 de ben de sistem almıştım telefon ile sorunu çözene kadar yardımcı oldular RAM sorunuydu bendeki de o zaman sormuştum kasayı değil de tek RAM'ı gönderirseniz de olur demişlerdi göndermeye gerek kalmadı ama.

Nasıl çözüldü peki sorun?

XMP profilini yanlış seçiyormuşuz profil 1 -2 vardı 1 yapınca düzeldi.
Teşekkür ederim.Peki sadece ram i mi göndermem gerekiyor yoksa komple sistemi mi onu biliyor musunuz?
Onlara kalmış. Fakat sizin yerinizde olsam video çekerdim ve o videoyu kanıt olarak gönderirdim.
Ona istinaden zaten RAM'den kaynaklı olduğuna dair anlarlar ve değişim yaparlar diye düşünüyorum.
Bu arada 14 gün süreci geçmemesi gerekiyor. Fakat geçse bile sizi sadece RAM olarak üzeceğini hiç sanmıyorum.

Onlara kalmış. Fakat sizin yerinizde olsam video çekerdim ve o videoyu kanıt olarak gönderirdim.
Ona istinaden zaten RAM'den kaynaklı olduğuna dair anlarlar ve değişim yaparlar diye düşünüyorum.
Bu arada 14 gün süreci geçmemesi gerekiyor. Fakat geçse bile sizi sadece RAM olarak üzeceğini hiç sanmıyorum.
Tamamdır.Çok teşekkür ederim.

Eylül 2021 de ben de sistem almıştım telefon ile sorunu çözene kadar yardımcı oldular RAM sorunuydu bendeki de o zaman sormuştum kasayı değil de tek RAM'ı gönderirseniz de olur demişlerdi göndermeye gerek kalmadı ama
Bir de bu siteden RAM test programı indirip denedim uzun sürmüştü ama hata çıkmadı o gündür kullanıyorum problem yok.

Eylül 2021 de ben de sistem almıştım telefon ile sorunu çözene kadar yardımcı oldular RAM sorunuydu bendeki de o zaman sormuştum kasayı değil de tek RAM'ı gönderirseniz de olur demişlerdi göndermeye gerek kalmadı ama
Bir de bu siteden RAM test programı indirip denedim uzun sürmüştü ama hata çıkmadı o gündür kullanıyorum problem yok.

Eylül 2021 de ben de sistem almıştım telefon ile sorunu çözene kadar yardımcı oldular RAM sorunuydu bendeki de o zaman sormuştum kasayı değil de tek RAM'ı gönderirseniz de olur demişlerdi göndermeye gerek kalmadı ama.

XMP profilini yanlış seçiyormuşuz profil 1 -2 vardı 1 yapınca düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı