Sınıftaki kıza aşık oldum galiba

Mr.Tulpar

Centipat
Yer
Phoenix
Daha fazla  
Meslek
Youtuber/Editör/Oyun haber yazarı
Tahmin edemeyeceğim bir şey başıma geldi. Şu zamana kadar 1 tane sevgilim oldu zaten kızlarla konuşan bir insanda değilim. Toplasan sadece 3 kız ile konuşmuşumdur o derece. Aşık olan bir insanda değilimdir asosyalim sabah akşam HOI4 oynarım başka bir şey yapmam.

Bundan 6 ay önce terk edilmiştim ondan sonra bir daha aşık olmayacağımı düşünürdüm ama 2 gündür sınıftaki bir kıza değişik hissediyorum sanki eski ben geri döndü bu duyguları yaşamayalı bayağı olmuştu ama şöyle bir şey var ki kızla hiçbir alakam yok.

Sınıf arkadaşıyız ama toplasan 1 kere 2 kere konuşmuşuzdur onun dışında hiçbir sohbetimiz yok.

Öz güven eksikliğim yok genel olarak utanmamda fazla yoktur ama kızın karşında sanki anksiyetem tutuyor.
Direkt kıza seni seviyorum diyemem çünkü utanıyorum bir de sınıftakiler dalga geçer falan diye.
Sınıftakilerle aram iyi aslında ama çoğunluğu zorba tipler. Beni seviyorlar zorbalık falan yapmazlar beni bir ortamda korurlar ama söylersem beni de zorbalarlar diye korkuyorum.
Ne yapacağım da bu kızla muhabbetim olacak? Daha Instagram'dan bile takipleşmiyoruz, seneye okul değiştireceğim zaten o zaman hiç muhabbetim olmayacak bana acil taktik lazım yardımlarınızı bekliyorum.

(Karışık anlatmış olabilirim kusura bakmayın sadece biraz heyecanlıyım)

Seneye okul değiştirceksen hiç değilse artık hafiften konuşmaya başlaman lazım bir şekil direk seni seviyorum diyemeyebilirsin ama hiç değilse ortak olabildiğiniz bir ortamda veya çok belli etmeden yakınlaşmaya çalış sonra açılırsın zaten okul değiştireceğinden bir şey olursa bir daha görüşmessin kimseye en fazla 2 ay dayanırsın bir şey olursa.

Seneye okul değiştirceksen hiç değilse artık hafiften konuşmaya başlaman lazım bir şekil direk seni seviyorum diyemeyebilirsin ama hiç değilse ortak olabildiğiniz bir ortamda veya çok belli etmeden yakınlaşmaya çalış sonra açılırsın zaten okul değiştireceğinden bir şey olursa bir daha görüşmessin kimseye en fazla 2 ay dayanırsın bir şey olursa.
Hocam denenir güzel taktikler kendimi toparlarsam denicem hemen.

O kızı ham yap.
Hocam amacım öyle bişi değil sadece açılmak istiyorum

Yazanlar gereksiz mesaj atmış. Lise 1-2 olduğunu düşünüyorum. Eğer bu kızla arkadaş ya da flört olmak istiyorsan arkadaşından ya da bir şekilde Instagram'ını bulman lazım. Bulursan ve isteği kabul ederse güzel. Reels atarsın ödev sorarsın yavaş yavaş sosyalleşirsin. Basit sorular sorup az da olsa iletişim kurmuş olursun. Fakat sınıftan sevgili yapmak kötü bir fikir. Gerçi seneye aldıracakmışsın fakat iptal olursa o iş sıkıntı olur. Hadi sevgili oldun fakat ayrılırsan o yıl boyunca acı çekeceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı