Sınırsız mobil veri, laptopa nasıl aktarılır?

Harpocrates

Hectopat
Mobil veri tamamen sınırsız şekilde, hotspot ise 15 GB ile sınırlı, mobil verimi nasıl sınırsızmış gibi aktarabilirim? Telefon Android, laptop ise Microsoft Windows.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobil veri tamamen sınırsız şekilde, hotspot ise 15 GB ile sınırlı, mobil verimi nasıl sınırsızmış gibi aktarabilirim? Telefon Android, laptop ise Microsoft Windows.

Mobil veri için telefonunuzdan veri sınırı mı ayarladınız? Normalde mobil verinizde bir sınır ayarlanmadıysa hotspotla mobil veriyi yayarsınız ve paketinizdeki tüm interneti kullanabilirsiniz.

Hangi operatörde var bu hotspot - mobil veri ayrımı?

USB ile paylaştığında da hotspot'tan mı gidiyor?
Vodafone sınırsız mobil internet kullanıyorum

Paylaşım ise 15 gb sınırlı

Sınırsız mobil verimi laptopa aktaramiyor muyum usb taksam olur mu bağlantı paylasimini açıp?

Mobil veri için telefonunuzdan veri sınırı mı ayarladınız? Normalde mobil verinizde bir sınır ayarlanmadıysa hotspotla mobil veriyi yayarsınız ve paketinizdeki tüm interneti kullanabilirsiniz.

Telefonumun mobil verisi tamamen sınırsız

Fakat bağlantı paylaşımı yaparsam hotspot yani 15 GB ile sınırlı, laptopu da telefonumdaymis gibi sınırsız kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim?

İnternet operatörleri useragent kullanarak limitliyor artık hotspotu sanırım.
Benim hotspot limitli 15 GB

Fakat kendi mobil verim tamamen sınırsız

Vodafone sınırsız mobil internet kullanıyorum

Paylaşım ise 15 gb sınırlı

Sınırsız mobil verimi laptopa aktaramiyor muyum usb taksam olur mu bağlantı paylasimini açıp?

Telefonumun mobil verisi tamamen sınırsız

Fakat bağlantı paylaşımı yaparsam hotspot yani 15 GB ile sınırlı, laptopu da telefonumdaymis gibi sınırsız kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Benim hotspot limitli 15 GB

Fakat kendi mobil verim tamamen sınırsız

Hotspot nasıl limitli? Telefonunuzda hotspotu limitleme gibi bir özellik mi var? Yoksa kullandığınız mobil internet paketinin mi böyle bir limiti var? Başka türlü limitli olma ihtimali yok çünkü.

Yazmışsınız zaten gözümden kaçmış, sizin hattınız limitli ona birşey yapamazsınız o zaman hocam.

Ancak harici bir 3G/4G/LTE modem alsanız işe yarar mı emin değilim.

Geri
Yukarı