Sıra dışı oturum açma etkinliği

viktor reznov0

Femtopat
Daha fazla  
Hocam merhaba geçenlerde sabah uyadıgımda bu e-posta ile karşılaştım. Biri hesabima girmeye çalışmış. Bilmiyorum giriş yeri Hollanda gözüküyor a. Ma bunun ben uyurken yapmış. Sabah saat 4'te falan bir sıkıntı olmadı. Ama bir korkmadım degil. Hemen gidip şifremi degistirdim. Sizce bir şey olur mu ya da başka bir şey yapmalı mıyım? Ne olur yardım edin.

Hocam merhaba geçenlerde sabah uyadıgımda bu e-posta ile karşılaştım. Biri hesabima girmeye çalışmış. Bilmiyorum giriş yeri Hollanda gözüküyor a. Ma bunun ben uyurken yapmış. Sabah saat 4'te falan bir sıkıntı olmadı. Ama bir korkmadım degil. Hemen gidip şifremi degistirdim. Sizce bir şey olur mu ya da başka bir şey yapmalı mıyım? Ne olur yardım edin.

2F açıkmı açıksa hiçbir şey olmaz.

Sürekli yaşadığım bir durum. Bana da sürekli Çin'den ve Rusya'dan giriş deniyorlar ama hesabın şifresi sağlam olduğu için bir sorun yaşamadım. Şifreni sağlam yap iki faktörlü kimlik doğrulamayı aç gerisini düşünme.

Banada 2-3 gün önce oldu hemen şifreyi değiştirdim 2 adımlı doğrulamayı yaptım ama dikkat et sosyal medya hesaplarına felanda erişebilirler benim twitterla Instagrama girmeye çalışmışlar onlarında şifre değiştirdim, birde Googleda oturum açan cihazlara bak 1-2 ay önce linuxdan biri girmiş onuda çıkardım şuan bir sorun yok.

Bana da 2-3 gün önce oldu hemen şifreyi değiştirdim 2 adımlı doğrulamayı yaptım ama dikkat et sosyal medya hesaplarına falanda erişebilirler benim Twitter'la Instagram'a girmeye çalışmışlar onlarında şifre değiştirdim, bir de Google'da oturum açan cihazlara bak 1-2 ay önce Linux'dan biri girmiş onu da çıkardım şu an bir sorun yok.

Hiçbir sosyal medya hesabıma giriş denenmedi ve bu konuyu sabah açmıştım eve geldiğimde yine her şeye baktım bir sıkıntı gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı