Sıralama tahmini

uahs1

Hectopat
Daha fazla  
82 TYT 65 AYT 78.8 OBP. Sizce sıralama kaç olur? Sınavda çok stres yaptim. AYT de bayağı dikkat hatası yaptım. O yüzden kötü geldi. Bazı yerde 2022 gibi bazı yerde 2019 gibi diyorlar. 2019 gibi geleceğini düşünmüyorum. Konular kalktı. Sınava giriş arttı. 2022 kadar da kolay değildi. Sizce ne olur? Hedefim 30 bindi. Ama imkansız gibi.

Benim insanlardan duyduğuma göre yığılma olabilir diyorlar. Konular çıktığı için insanlar daha fazla net yapar sınav çok zor değildi diyenleri gördüm. Şu anda bence kafanı bunlara takma uzun bir maratondan çıktın sonuçlar açıklanana kadar yapabileceğin bir şey yok, puanını da sağlıklı bir şekilde hesaplayamazsın yığılma olur mu olmaz mı bilemeyeceğin için. Sana tavsiyem kafana takma ve zevk aldığın şeylerle uğraş.

Açıkçası bence asla kolay değildi bu sınav. TYT zaten Türkçenin zorluğunu yüzünden matematiğin basitliğine vakit kalmadı. AYT'de ise matematikten çok eleyici sorular olduğunu söylüyor arkadaşlarım. Genel anlamda bence asla kolay ama ahım şahım aşırı çok bir sınav da değildi. 2019 gibi olacak muhtemelen. 2022'den ve 2020'den kesinlikle daha zordu.

Hocam Türkçe belirleyici olacak gibi TYT'de, AYT ise her zamanki gibi matematik. Bu derslerden nasıl sonuç bekliyorsunuz onları göz önünde bulunudurur isek daha iyi tahmin yapabiliriz.

TYT Türkçe'den 10 yanlış bosum yok fen 1 yanlış diğerleri doğru sosyal 10 net mat 27 26 arası süre yetmedi AYT ise 4 y 1 boş mat 1 yanlış fizik 1 yanlış biyoloji 2 yanlış kimya.

Açıkçası bence asla kolay değildi bu sınav. TYT zaten türkçenin zorluğunu yüzünden matematiğin basitliğine vakit kalmadı. AYT'de ise matematikten çok eleyici sorular olduğunu söylüyor arkadaşlarım. Genel anlamda bence asla kolay ama ahım şahım aşırı çok bir sınav da değildi. 2019 gibi olacak muhtemelen. 2022'den ve 2020'den kesinlikle daha zordu.

Ama baba konular kalktı ve netleri tekrar hesapladım AYT biraz daha iyi geldi youtubdaki çözümler yanlışmis 67.75 AYT 82 TYT belki TYT 1 net daha az gelir.

Benim insanlardan duyduğuma göre yığılma olabilir diyorlar. Konular çıktığı için insanlar daha fazla net yapar sınav çok zor değildi diyenleri gördüm. Şu anda bence kafanı bunlara takma uzun bir maratondan çıktın sonuçlar açıklanana kadar yapabileceğin bir şey yok, puanını da sağlıklı bir şekilde hesaplayamazsın yığılma olur mu olmaz mı bilemeyeceğin için. Sana tavsiyem kafana takma ve zevk aldığın şeylerle uğraş.

Yok hocam bu sınav benim için çok önemli mezuna kalamam her yerde bir şeyler diyorlar yok kolay yok zor 2019 gibi olur 2022 gibi olur benim de kafam karıştı ama AYT 2.75 fazla geldi.

Yok hocam bu sınav benim için çok önemli mezuna kalamam her yerde bir şeyler diyorlar yok kolay yok zor 2019 gibi olur 2022 gibi olur benim de kafam karıştı ama AYT 2.75 fazla geldi.
Anlıyorum hocam tabii ki önemli ama şu anda değiştirebileceğin bir şey yok o yüzden kafayı takıp kendini sıkıp, üzmen ya da stres yapman anlamsız. Sınava çalışmak nasıl bir süreç biliyorum o yüzden üzerindeki yorgunluğu at düşünme artık sonucu.

Anlıyorum hocam tabii ki önemli ama şu anda değiştirebileceğin bir şey yok o yüzden kafayı takıp kendini sıkıp, üzmen ya da stres yapman anlamsız. Sınava çalışmak nasıl bir süreç biliyorum o yüzden üzerindeki yorgunluğu at düşünme artık sonucu.

Yok hocam olmuyor kendimi suçlu hissediyorum ailemin yuzundeki hayal kırıklığını gorebiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı