Sistem 30-40 derece arası normal mi?

Namelessone1905

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bunlar boştayken. Oyunda iken CPU sıcaklığı 57'yi geçmiyor ve GPU ise maksimum 70 derece oluyor. HDD ise 39 oluyor en fazla. İşlemciyi stok fanı ile kullanıyorum ve Xigmatek termal macun sürülü. Kasa da sadece 1 adet 12 CM Akasa fan var. Ve PSU kablolarını olabildiği kadar toparlayıp metal boşluklara soktum. Bu arada anakart sıcaklığını Speecy 40 gösterirken bu 50 gösteriyor. @BERWAR @JaroxJamaica @Asım Demir @MF @Recep Baltaş @Ali Güngör @heavystorm01

Adsız.png

Yukarıda stres test ekranı var. Oraya tıkla ve preferences sekmesinden Max. Value'yi 110 yap. Yukarıdaki ekleme tablosundan ekran kartını ve işlemcini eklemeyi unutma. Sonra oyuna gir ve oyna. 15 DK sonra bize stres test ekranının resmini at.

Speccy yanlış bilgi veriyor bendede öyle gözüküyor. Ankartı CPU sıcaklığı ; CPU ' yu CPU çekirdek sıcaklığını olarak gösteriyor.

Yukarıda stres test ekranı var. Oraya tıkla ve preferences sekmesinden Max. Value'yi 110 yap. Yukarıdaki ekleme tablosundan ekran kartını ve işlemcini eklemeyi unutma. Sonra oyuna gir ve oyna. 15 DK sonra bize stres test ekranının resmini at.
Dediğini yaptım fakat stabilite testi yapacak mıyım ?

Sadece oyuna gir sen. Stres test ekranı arkada açık kalsın. 15 DK sonra tam ekran şeklinde resmini bize at stres test ekranının.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı