Sistem elle kapatıldıktan sonra açılmıyor

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
Sistem her şekilde sorunsuz çalışıyor. Elimle 3 kere kapattıktan sonra sistem bir daha açılmıyor. Kablosuz fare aldım, farenin aparatını takınca bilgisayar kısa devre yapıyor sanırım anlamadım. Sıkıntı nerededir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Detaylandırır mısınız?

Bilgisayari 3 defa ac kapat yaptiktan sonra 4.kez hicbir sekilde acilmiyor. Islemciyi cikart tak yapinca duzeliyor genelde. Bugun kablosuz mouse aldim. On portlardan birine taktigimda daha fazla guc gerektiriyor uyarisi aldim. Arka portlardan birine taktim sistem taktigim an kapandi. Cikardim 5 dk sonra acildi. Cok garip seyler yani cozumu aklima gelmiyor. PSU mu Anakart mi sikintili cozemedim.

Bilgisayari 3 defa ac kapat yaptiktan sonra 4.kez hicbir sekilde acilmiyor. Islemciyi cikart tak yapinca duzeliyor genelde. Bugun kablosuz mouse aldim. On portlardan birine taktigimda daha fazla guc gerektiriyor uyarisi aldim. Arka portlardan birine taktim sistem taktigim an kapandi. Cikardim 5 dk sonra acildi. Cok garip seyler yani cozumu aklima gelmiyor. PSU mu Anakart mi sikintili cozemedim.
Anakartınız ile Kasanız arası şase yapıyor olabilir gibime geldi şuan. Uzay montajı dener misiniz?
Bugun kablosuz mouse aldim. On portlardan birine taktigimda daha fazla guc gerektiriyor uyarisi aldim.
Ön ve Arka portlar Aynı gücü taşımakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı