Sistem garantiye girer mi?

lsvnzss

Picopat
Yer
türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 2120 4 çekirdek 3.30 gzh 16gb ram 8x2 1600mhz esonic h61 ddr3 anakart radeon r7 240 4gb 780 mhz dx 11 ekran kartı everest astral mini atx kasa
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Ben bir PC aldım 2 ay önce neyse kullanıyordum. Bayağı her şey normal çalışırken sabah açtığımda ekran gelmedi ne yaptıysam ve diyorlar ki siz açıp bir şeyine mudahale ettiyseniz garantiye girmez ama PC geldiğinde görüntü gelmemişti. O zaman yetkili servisle Whatsapp'tan görüntülü parçaları çıkar tak yapmıştım sizce kullanıcı kasayı açıp oynamış deyip ürünün geri gelme ihtimali var mı? Garantiden 2 yıl garantisi vardı. Diğer bileşenler sağlam ekran klayve vb.

Statik elektriklenme olabilir her kabloyu çıkar 10-15 saniye güç düğmesine bas belki açılır aynısı başıma gelmişti.

Artı -1 Eksi
Merhaba arkadaşlar. Ben bir PC aldım 2 ay önce neyse kullanıyordum. Bayağı her şey normal çalışırken sabah açtığımda ekran gelmedi ne yaptıysam ve diyorlar ki siz açıp bir şeyine mudahale ettiyseniz garantiye girmez ama PC geldiğinde görüntü gelmemişti. O zaman yetkili servisle WhatsApp'tan görüntülü parçaları çıkar tak yapmıştım sizce kullanıcı kasayı açıp oynamış deyip ürünün geri gelme ihtimali var mı? Garantiden 2 yıl garantisi vardı. Diğer bileşenler sağlam ekran klayve vb.

Yetkili servis çıkar tak demişse kabul etmeme gibi durumları yok eğer derlerse WhatsApp konuşmalarınız ile tüketici hakem heyetine başvurun.

Yetkili servis çıkar tak demişse kabul etmeme gibi durumları yok eğer derlerse WhatsApp konuşmalarınız ile tüketici hakem heyetine başvurun.

Hocam kayıt etmedim sesleri ama duruyor geçmişte aranıp konuşulduğu.

Statik elektriklenme olabilir her kabloyu çıkar 10-15 saniye güç düğmesine bas belki açılır aynısı başıma gelmişti.

Evet kanka bir kere oyle oldu PC açtım dedim gene gelmedi görüntü sonra baktım kabloları takmamışım taktımda PC'yi kapatıp açtımda görüntü gelmişti işte kapattım sabah açtığımda bir daha hiç açılmadı.

Evet kanka bir kere oyle oldu PC açtım dedim gene gelmedi görüntü sonra baktım kabloları takmamışım taktımda PC'yi kapatıp açtımda görüntü gelmişti işte kapattım sabah açtığımda bir daha hiç açılmadı.

PC fanlar falan her şey tam çalışıyor RGB'ler falan klavyede ışık yanmıyor farede yanıyor ve ledlerdede bir sorun yok.

Biraz alakasız olabilir ama aynısı bize Vodafone yapıp 2000 TL istemişti. Tüketici hakem heyetine başvurduktan sonra ne aradılar ne para isteyebildiler. Ve RAM ekran kartı falan bunları çıkarıp takmak PC'yi bozmaz. Tabii takarken ucunu kırırsan ayrı senin dediğine göre kırık falan yok. garantiye ver. Almak zorundalar almazlarsa tüketici hakem heyetine başvur.

HDMI kablon sağlammı?

Biraz alakasız olabilir ama aynısı bize Vodafone yapıp 2000 TL istemişti. Tüketici hakem heyetine başvurduktan sonra ne aradılar ne para isteyebildiler. Ve RAM ekran kartı falan bunları çıkarıp takmak PC'yi bozmaz. Tabii takarken ucunu kırırsan ayrı senin dediğine göre kırık falan yok. Garantiye ver. Almak zorundalar almazlarsa tüketici hakem heyetine başvur.

HDMI kablon sağlam mı?

Her şey tam kral VGA ile denedim gelmedi HDMI ile televizyona bağladım gelmedi kırık çıkık yok her şey tam.

Sistem çalışıyor gayet normal atayım video hatta video atim.pc video

Başka bir HDMI kablosuyla dene olmazsa eğer ekran kartını cıkar sarı uclarını nazikce silgiden sil başıma gelmişti. Ve kablolama baya kötüymüş.

Başka bir HDMI kablosuyla dene olmazsa eğer ekran kartını cıkar sarı uclarını nazikce silgiden sil başıma gelmişti. Ve kablolama bayağı kötüymüş.

Yakında bir dükkan varsa satan oradan alabilirsiniz eğer olmazsa iade edin kabloyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı