Sistem kendini yeniden başlatıyor

SHOCKBLADE

Decapat
Daha fazla  
PC'ye virüs bulaştı diye format attim 2dk da bir reset atıyor o 2 dakikada masaüstünde ki simgeler kendi kendine yenileniyor bazen donuyor bazen reset atıyor. SSD'yi yeni aldim RAM'leri test ettim sağlam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam diyorum ya SSD'yi yeni aldım 0
BIOS bilini de söktüm olmadi.

SSD'nin yeni olması hiç önemli değil. Bad sector çarpma gibi durumlarda da oluşabilir SSD'yi değiştirip deneyin.

SSD'nin yeni olması hiç önemli değil. Bad sector çarpma gibi durumlarda da oluşabilir SSD'yi değiştirip deneyin.
Bir de sisteminizin özelliklerini belirtin belki kronik sorunlu bir ekran kartı vs. kullanıyorsunuzdur.

Bir de sisteminizin özelliklerini belirtin belki kronik sorunlu bir ekran kartı vs. kullanıyorsunuzdur.

Anlamak istemiyorsunuz sanirim 3 4 aylık SSD'im vardi onda reset atmaya başladı bad sector testi yaptim temiz çıktı yine de şimdi SSD aldım 0 imkani yok bad sectorun.

R5 5500
Zotac Gtx 1660
Msi B450 M2 pro max
Adata xpg 8x2 3200mhz
Msi A550bn psu

Anlamak istemiyorsunuz sanirim 3 4 aylık SSD'im vardi onda reset atmaya başladı bad sector testi yaptim temiz çıktı yine de şimdi SSD aldım 0 imkani yok bad sectorun.

R5 5500.
Zotac GTX 1660.
MSI B450 M.2 Pro Max.
Adata XPG 8x2 3200MHz.
MSI A550bn PSU.

Dostum tekrardan yapma şansın yok mudur çarpma düşme ısı alması gibi sorunlardan da kaynaklanabiliyor bad sector. Windows'u temiz bir şekilde yeniden kurun sonrasında tekrar yapıyorsa aklıma tek gelen bad sector.

Geri
Yukarı