Sistem oyun oynarken resetleniyor

Halit G.

Kilopat
Yer
Ev
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım oyun oynamazken kapanmıyor ama oyuna girdikten 10 dakika sonra kapanıyor. İlk olarak ısındığı için PC kendini kapatıyor diye düşündüm ve kasayı temizledim ve yeni termal macun sürdüm. Sonra oyuna girdim yine PC kapanıp yeniden başladı. Geçen sene böyle olmuyordu 1 yıl oyun oynamadım tam oynayacaktım bu sorun ortaya çıktı. 1 yılda ne oldu bilmiyorum. Yazılımsal olabilir mi diye de düşünüyorum ama donanım değişikliği de yapmadım, bilemedim size danışmak istedim. Sistemim açıklamada yazıyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ve işlemcinin, oyundaki sıcaklık değerlerini paylaşabilir misiniz?
Kusura bakma geç cevap veriyorum tekrar oyuna girip denedim de kaç derece ısı alacağım diye. Kapandığında ekran kartı 48 derece, işlemci 54 dereceydi.
Dünden beri düşünüyorum yok bulamıyorum. Sıcaklık normal, PSU da sisteme 300 Watt yetiyor bende 650 Watt PSU var. Geçen sene oynarken PC kapanmıyordu 1 yıl oynamadım şimdi kapanmaya başladı durduk yere. Minecraft denedim onda kapanmadı ya da daha çok oynamam lazımdı kapanması için çünkü Control 10 dakika da kapanıyor ama CS 1 - 2 saatte kapanıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı