Sistem topladıktan sonra görüntü gelmiyor

AALİHANN

Femtopat
Daha fazla  
Hazır sistem aldım kurulu olarak geldi. Fanlar ve ekran kartı çalışıyor fakat monitör sinyal yok deyip kapanıyor. BIOS'a girmem lazım sanırım gerçi tam olarak bilmiyorum toplama PC hakkında bilgim pek yok hep laptop kullandım. Neyse hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Poşedin içinden de bu kablo geldi.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 33
Hazır sistem aldım kurulu olarak geldi. Fanlar ve ekran kartı çalışıyor fakat monitör sinyal yok deyip kapanıyor. BIOS'a girmem lazım sanırım gerçi tam olarak bilmiyorum toplama PC hakkında bilgim pek yok hep laptop kullandım. Neyse hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Poşedin içinden de bu kablo geldi.

Elinizdeki SATA kablosu sanırım. HDMI kablonuzun ekran kartınıza takıldığından emin olun.

Şimdi abi bende pek masaüstü kullanmadım yanlış bilgi verirsem kusura bakma hakkını helal et anakartın bir tane kablosuna benziyor ama hangisi bilemdim içini bir kontrol ettinmi eksik gedik var mı diye

Hazır sistem aldım.fanlar ve ekran kartı çalışıyor fakat monitör sinyal yok diyip kapanıyor.Biosa girmem lazım sanırım gerçi tam olarak bilmiyorum masaüstünde bilgim pek yok. Neyse hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Poşedin içinden gelen kablolar var bunlardan dolayı olabilir mi?

Hayır SATA kablosu o, onun ile alakası yok. Monitörü ekran kartına bağladınız değil mi? Tekrar kontrol edin kabloları.
Takılı hocam.

Kasayı kapat, arka tarafında PSU'nun anahtarını 1'den 0'a getir. Kasanın açma kapama tuşuna 5-6 defa bas, sonra yeniden calıstır goruntu gelmesi lazım.

Ayrıca görüntü kablosunu ekran kartının çıkışına taktın degil mi?
Kontrol ettim ekran kartına takılı.

Sorun ekran kartının güç kablosundaymış tam oturmamış ekran geldi.devamında ne yapmam lazım

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    122,8 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Takılı hocam.

Kontrol ettim ekran kartına takılı.

Sorun ekran kartının güç kablosundaymış tam oturmamış ekran geldi. Devamında ne yapmam lazım.

Close'a bas, BIOS'a gir bu sırada Windows kurdugun flash bellegi tak. Boot seceneklerinden flaşı ilk sıraya al kaydet yeniden baslat Windows kurma ekranı gelir. Yapamazsan;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Close'a bas, BIOS'a gir bu sırada Windows kurdugun flash bellegi tak. Boot seceneklerinden flaşı ilk sıraya al kaydet yeniden baslat Windows kurma ekranı gelir. Yapamazsan;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
biosa bir türlü giremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı