Sistem topladıktan sonra hevesim kalmadı

Bayır Domuzu 58

Hectopat
Daha fazla  
Senelerce bilgisayar toplamanın hayalini kurdum. Hatta geçmişte açtığım konulara bakılırsa ne kadar mücadele verdiğimi de anlarsınız. Senelerce uğraştıkran sonra sistemi topladım fakat artık eve geldiğimde bilgisayarı açmak bile istemiyorum. Neden bilmiyorum. Artık eskisi gibi hevesim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senelerce bilgisayar toplamanın hayalini kurdum. Hatta geçmişte açtığım konulara bakılırsa ne kadar mücadele verdiğimi de anlarsınız. Senelerce uğraştıkran sonra sistemi topladım fakat artık eve geldiğimde bilgisayarı açmak bile istemiyorum. Neden bilmiyorum. Artık eskisi gibi hevesim yok.

Hevesin yoksa sat kardeşim?

Sadece sistem toplayarak olmuyor ki işler :D gözünüze çarpan sisteminizin desteklediği çok tutan oyunları alın oynayın. Bir süreden sonra bağımlı bile yapabilir. Tavsiye olarak RDR2 ve Detroit alabilirsiniz.

Hocam bende de var o problem yıllarca külüstür laptopla MC oynayabildim sadece şimdi yeni laptop aldım fakat Valorant haricinde bir şeye girmiyorum savaş biletim olmasa ona bile girmiyeceğim.

Bana verebilirsiniz.😀 Şaka bir yana sistemi zorlayan oyunlar deneyin, güzel his olur bence.

Geri
Yukarı