Çözüldü Sistemde dosyalar sürekli bozulup duruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KutaySaban42

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz ki CMD üzerinden DISM /online /cleanup-ımage /restorehealth gibi komutlarla dosyaları onarabiliyorsunuz. Benim sorunum şu dosyalarım sürekli bozuluyor SFC /scannow yaptığım zaman her zaman bozuk bir dosya çıkıyor. 1-2 ay önce yanlışlıkla bir trojan indirdim ama hem Kaspersky hem Windows'un kendi güvenliği ile tam tarama yaptım virüsü bulup sildim hatta emin olamayıp Malwarebytes ile hızlı taramalar yaptım sizce bu dosya bozulmaları virüsten mi oluyor Valorant oynarken bir anda mouse gitti çalışmadı 1-2 dakika sonra oyunu bitirip bilgisayarı kapatırken üzgünüz bilgisayarında sorun bulduk yeniden başlatacağız gibi bir şey çıktı. Sizce neden? Daha ilk defa oluyor bu hata. Dosya bozulmaları bayağıdır.

Çözüm
Hocam iyi günler minidump dosyasını arşive ekle deyince dosya okunamıyor ya da erişim yok diyor ne yapacağım.

042524-9515-01.zip şimdi oldu hocam ama 1 dosya vardı bende.

• Vanguard yazılımını da kaldırıp yeniden kurun. VALORANT-Win64, vgk.sys
  • Kaspersky ile Malwarebytes yazılımlarını kaldırın. MbamElam.sys, mbam.sys,mwac.sys,farflt11.sys,klelam.sys.

• Ses driverınızı güncelleyin; ( usbaudio.sys)

• SteelSeries yazılımını kaldırın. sshid.sys

• Bozuk SYS dosyaları var, rehberi uygulayın;

• BIOS'unuz güncel değil, güncelleyin;

Varsa Windows Update yapın.
Hocam dediğiniz her şeyi yaptım şimdi ne yapmam lazım hala runtime broker açık mavi ve Görev Yöneticisi'ni ilk açışımda %40 CPU kullanıp hemen düşüyor.

Sonrasında stabil bir şekilde kullanım düşüyor mu? İlk açılışta normal fazla olması sonrasında düşüyorsa sorun yoktur.

Tamamdır hocam şimdi etiket atıyorum.

Konu çok farklı, senin sorunun farklı. Etiket attığın konuda dogeminer.exe yazılımı ile virüs bulaşmış, sende öyle bir şey yok. Ha için rahat edecekse Kaspersky ile tam tarama yapabilirsin.

Konu çok farklı, senin sorunun farklı. Etiket attığın konuda dogeminer.exe yazılımı ile virüs bulaşmış, sende öyle bir şey yok. Ha için rahat edecekse Kaspersky ile tam tarama yapabilirsin.
hocam Allah razı olsun bu saate kadar benimle uğraştınız uyutmadım bir türlü ben bu konularda hassaım biraz o yüzden kafaya taktım bu kadar çok saolun

Hocam Allah razı olsun bu saate kadar benimle uğraştınız uyutmadım bir türlü ben bu konularda hassaım biraz o yüzden kafaya taktım bu kadar çok sağ olun.

Teşekkür ederim, başka herhangi probleminizde beni etiketleyerek sosyalde konu açabilirsiniz.

Teşekkür ederim, başka herhangi probleminizde beni etiketleyerek sosyalde konu açabilirsiniz.

Hocam ben Windows 11 keyini güvendiğim bir siteden aldım korsan gibi bir şey yani ucuza sizce o Görev Yöneticisi'nin fazla kullanmasını mı sağlıyor ilk açışta çünkü ilk başlarda olmuyordu böyle bir şey ekleyem dedim.

Hocam ben Windows 11 keyini güvendiğim bir siteden aldım korsan gibi bir şey yani ucuza sizce o Görev Yöneticisi'nin fazla kullanmasını mı sağlıyor ilk açışta çünkü ilk başlarda olmuyordu böyle bir şey ekleyem dedim.

Retail keyler o sıkıntıları yapmaz, için rahat olsun.

Geri
Yukarı