Sistemde yaptığım değişiklikler nasil?

Cedric Diggory

Kilopat
Makaleler
5
Arkadaşlar sistemime şöyle değişiklikler yaptım yorumlarınızı bekliyorum. :)

Eski sistemim:

• R5 3600X.
  • RTX 2070 Super.
  • X470.
  • Corsair Carbide Spec-Delta.
  • 512 GB SSD Samsung.
Yeni sistemim:

• R7 3700X.
  • RTX 2080 Super.
  • X470 aynı anakart.
  • Kasa aynı sadece güç kaynağını 700W yaptım.
  • SSD aynı.
  • Sıvı soğutma ekledim.
Onun dışında açtığım bu konuda Yayın odası kuruyorum önerilere ihtiyacım var - Technopat Sosyal tecrübem olmayan şeylere yardımınız için teşekkürler. Yayın odası için aldığım şeyleri göstereyim.

Işıklandırma olarak daha siparış vermedim ama bunu düşünüyorum. Philips Hue Gamer Ultimate Pack

Oyuncu koltuğu yerine sandalye kullandığımdan yayınlarda rezil olmayim diye bunu aldım. Xdrive Sancak Profesyonel Oyun | Oyuncu Koltuğu Kırmızı Fiyatı Mavi versiyonu hoşuma gitti.

Bence güzel oldu sizin düşünceleriniz nasıl? Işıklandırma konusunda çok kararsız kaldım çünkü ışıklandırma için birşey bilmiyorum. :D

Arkadaşlar sistemime şöyle değişiklikler yaptım yorumlarınızı bekliyorum. :)

Eski sistemim:

• R5 3600X.
  • RTX 2070 Super.
  • X470.
  • Corsair Carbide Spec-Delta.
  • 512 GB SSD Samsung.
Yeni sistemim:

• R7 3700X.
  • RTX 2080 Super.
  • X470 aynı anakart.
  • Kasa aynı sadece güç kaynağını 700W yaptım.
  • SSD aynı.
  • Sıvı soğutma ekledim.
Onun dışında açtığım bu konuda Yayın odası kuruyorum önerilere ihtiyacım var - Technopat Sosyal tecrübem olmayan şeylere yardımınız için teşekkürler. Yayın odası için aldığım şeyleri göstereyim.

Işıklandırma olarak daha siparış vermedim ama bunu düşünüyorum. Philips Hue Gamer Ultimate Pack

Oyuncu koltuğu yerine sandalye kullandığımdan yayınlarda rezil olmayim diye bunu aldım. Xdrive Sancak Profesyonel Oyun | Oyuncu Koltuğu Kırmızı Fiyatı Mavi versiyonu hoşuma gitti.

Bence güzel oldu sizin düşünceleriniz nasıl? Işıklandırma konusunda çok kararsız kaldım çünkü ışıklandırma için birşey bilmiyorum. :D
Biraz çok para harcamışsın. :)

Bence paranızı boşa harcamışsınız. Parayı dolara veya altına çevirip yeni nesil bileşenleri bekleyebilirdiniz.

Bence gereksiz olmuş zaten güncel ve güzel bir sisteme neden upgrade yapılır ki.
Eski bileşenleri kullanarak bir sistem dahada kurmayı düşünüyorum. Zaten sisteme çok değişiklik yapmadım işlemci ekran kartı ve PSU sadece. Ekran kartını güvendiğim bir arkadaşımdan 2500 TL ile aldım biraz pazarlık yaparak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı