Sisteme sızıldı

Hiçbir fikrim yok. Ama Discord'dan kart ile harcama yapmaya çalışmışlar, mailime baktım yeni giriş yok, her şeye baktım yeni giriş yok. Bilgisayarımdan yapıyorlar her şeyi.

Acil sıfırlamam lazım önerebileceğiniz video var mı format için?
Atabilirseniz temiz bir format atın USB ile ancak yapabilecek durumda değilseniz yüksek ihtimal yeterli olur. Bu videodaki şekilde yapabilirsiniz.

Antivirus taraması olmadan şifrenizi değiştirmeniz ise yaramaz. Sistemdeki zararlı anlık olarak veri gönderecektir. Önce sıfırlama veya virüs temizleme sonra şifre yenileme yapın.

Antivirüs taraması yapmadan direk bilgisayarı sıfırlıyorum şu an. Şifreleri telefondan değiştireceğim sağ olun hocam.

Sistemi sifirliyor musunuz yoksa USB üzerinden format mi atıyorsunuz? Eğer format USB niz varsa format daha sağlıklı olur. Yoksa sıfırlama bitince BitDefender kur ve tam tarama yap.

Sistemi sifirliyor musunuz yoksa USB üzerinden format mi atıyorsunuz? Eğer format USB niz varsa format daha sağlıklı olur. Yoksa sıfırlama bitince BitDefender kur ve tam tarama yap.

Hocam şu an yanimda ne USB ne bir şey var, tamami ile komple sifirliyorum yeniymis gibi, sonra format atacağım. Dediginiz gibi kurup tarama yaparim, sağ olun hocam.

Hocam şu an yanimda ne USB ne bir şey var, tamami ile komple sifirliyorum yeniymis gibi, sonra format atacağım. Dediginiz gibi kurup tarama yaparim, sağ olun hocam.

Format atmayın. O kadar riskli bir virüs değildir. Her ihtimale karşı antivirus kurun. Eğer sıfırlama sonrası virüs kalırsa görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı