sistemim GTA5 kaldırır mı? kaldırırsa hangi ayarlarda.

Kaldırmaz desem inanır mısın sanki. Oyun için önerilen sistem ayarları belli zaten. Forumda o kadar konu açıldı kaldırır mı kaldırmaz mı diye. Hiç birini araştırmamış okumamış olmanı hayal bile edemiyorum.
Belki bu yazdığımdan dolayı bana kızabilirler daha kötüsü ban bile yiyebilirim ama bunu söylemek zorundaydım. Sakın sadece sana dediğimi sanma forumda senin gibi bir çok kişi var.

Haklısın ama bazı sistemlerde oyun tutukluk yapıyormuş asıl amacım bu sistemde yapıp yapmayacağını öğrenmekti. Sonuçta bir oyuna 200 lira verdip oynayamamak istemem...

O tutukluk yapıyor diyen arkadaşlar genelde grafik manyağı olduğu için bu sorunla karşılaşıyor. Sisteminizin sınırını bildiğiniz sürece oyunlarda hiçbir zaman sıkıntı yaşamazsınız. Ben buna para verdim en son ayara kadar açacak derseniz tabii çuvallar sistem. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı