Sistemimin montajını nasıl yaparım?

Cryptic

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Electronic Hardware Design Engineer
Arkadaşlar yeni sistem toplacam hep erteliyordum taa ki Recep abi ve Ali abinin son 2 gün önceki rehberini görene kadar. Ben parçaları vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum ama parçaları nasıl birleştirecem kendim birleştirecek kadar bilgili değilim, galiba recep abi paylaşmıştı sayfasında bulamadım. Resmi vatanda sistemi toplayan kişiler feci bi hata yapmış. Anakartı mı yanlış takmışlar öyle bir şeydi. Orda da yapmak istemiyorum. O rehberdeki kadar pro şekilde toplamak istiyorum. Bunu nerde yaptırabilirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üste yazmıştım tekrar yazayım parçaları ordan aldıktan sonra vatan tarafından toplanmasını istemiyorum bunun sebebi vatan bilgisayar dan belki bir görevlinin yaptığı hata olabilir ama bende önyargı oluştu bir kere.

Kendim yapamam sanmıyorum ilk kez deniceğim için.

Kullanım kılavuzu ne güne var? Acele etmeye gerekte yok zaten. Kullanım kılavuzunda anlatılanları yavaş yavaş uygulayın. O video da sıvı soğutmayı takmak için anakarta takmaları gerekiyordu, onlar kasaya takmayı denedi olmadı. O yüzden anakartı söküp parçayı yerleştirip yeniden monte ettiler.

Ha kusura bakma gözümden kaçmış o cümlen. Yani tek bir kişinin yaptığı hatayı koca firmaya mal etmemek lazım ama senin için rahat olacaksa aldıktan sonra burada yapılmış montaj videolarından birini açıp step by step giderek temiz bir kurulum yapabilirsin. Nazik ve kibar ol parçalara karşı yeterli :)

Ben mi anlamadım siz mi anlatamıyorsunuz ben sistemi toplatabilceğim yer varmı güvenilir onu soruyorum :) gerekirse parçaları da ordan alabilirim

-Napster güven gidiyor öylesi bana denk gelir korkusu oluyor napalım :)

Ben mi anlamadım siz mi anlatamıyorsunuz ben sistemi toplatabilceğim yer varmı güvenilir onu soruyorum :) gerekirse parçalarıda ordan alabilirim

Montaj yapılıyorsa parçaları aldığın mağaza tarafından yapılır. İsterseniz bir bilgisayarcıya da yaptırabilirsiniz zor değil. Fakat boşa para vermiş olursunuz. Yaparak öğrenin ki bir daha ihtiyacınız olmasın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı