Site sahibi halen çerezlere erişebilir mi?

SessizOyuncu35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç ay önce reklamlı siteye girmiştim ve bütün her şeyi temizlemiştim. Tarama bile yapmıştım. Şu zamana kadar bir şey olmadı ama site benim çerezlerime erişebilir mi halen? Herhangi bir şeye izin vermedim site de 0 b veri gösteriyordu. Yine de cerezlerimi alabilirler mi?

Ayrıca herhangi bir indirme de yapmadı, site 0 b veri gösteriyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim çünkü çok takıntılı biriyim bu tarz konularda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site sahipleri bilgisayarındaki tüm çereze erişemez, sadece o site için izin verdiğin çerezlere erişir. Çerezlerde bilgisayarına veya verilerine zarar veren bir data depolayamaz, sıkıntı yok.

Site sahipleri bilgisayarındaki tüm çereze erişemez, sadece o site için izin verdiğin çerezlere erişir. Çerezlerde bilgisayarına veya verilerine zarar veren bir data depolayamaz, sıkıntı yok.
Hocam yani ben o sitede Çerezlere izin vermediğim için bir problem olmaz demi.Birde bende ayarlar bu şekilde bir problem olurmu sizce

Hocam yani ben o sitede Çerezlere izin vermediğim için bir problem olmaz demi.Birde bende ayarlar bu şekilde bir problem olurmu sizce
Birde hocam sizin bahsettiğiniz izin şöyle bişey değilmi benim önüme pencere açılıyor ve çerezlere izin verilsinmi evet hayır diye.Boyle bir izinmi istiyor normalde

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240428-200338.png
    Screenshot_20240428-200338.png
    120,7 KB · Görüntüleme: 7
Sen tarayıcı ayarlarından çerezlere izin vermiyorsan çerez tutulmaz. Eğer site sahibi sana çerezlere izin verilse diye sorarsa, izin vermesen de çerez tutabilir. İki türlü de çerezlerin senin makinene bir zararı yok. Çerezlerden kaynaklanan güvenlik zafiyetleri genelde cookie hijacking'den kaynaklanıyor, yani saldırganın çerezlerinizi ele geçirmesinden kaynaklanıyor. Kafaya takmanı gerektirecek bir konu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı