Site tasarımı için program önerisi?

edgn49

Hectopat
Daha fazla  
Ben site tasarlamak istiyorum. Hangi programı kullanmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli olan program değil kullandığın yazılım dilidir. Eğer yazılım dili öğrenmek istemiyorum dersen adobe muse ve benzeri sürükle bırak yazılımı kullanabilirsin.

Önemli olan program değil kullandığın yazılım dilidir. Eğer yazılım dili öğrenmek istemiyorum dersen adobe muse ve benzeri sürükle bırak yazılımı kullanabilirsin.

Tasarımı bir dil ile yapıcak isen html + css den başka bir dil yok.

Tasarım söz konusu, photoshopda bile sayfa tasarlıyabilirsin. Ama site yapılacaksa, programları atın bir kenara dillere javascript ekleyip Bootstrap çatısını kullanıcaksın.

Profesyonel olmak istemiyorsan program ve şablonlar kullanabilirsin.

Eğer dinamik içerik yoksa html ve css yeter ama video resim paylaşımı yapacak olan sitede illaki vardir. Bunlar için uygun dil ögrenilmelidir.

Aslına Bakarsan webnode isimli internet sitesine bakabilirsin uygun fiyatlara sana özel domein bile veriyorlar ayda 8.99 tl ye kadar 2gb depolama alanı sunuyor vb. bence bir dene

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı